طراحی سایت
تاريخ انتشار: 27 خرداد 1395 - 16:07

دات نیوز؛ ستاره تیم ملی آرژانتین در پاسخ به سوال یک خبرنگار آمریکایی که از او پرسیده نمی‌خواهد ریشش را بزند، گفته: «اگر من این کار را بکنم من را خواهند کشت.»

لیونل مسی از ترس جانش ریش خود را نمی زند +عکس

به گزارش دات نیوز، این روزها یکی از اتفاقات عجیب و غریب کوپا آمریکا قیافه ظاهری لیونل مسی است. بازیکن بارسلونا با ظاهری جدید و با ریش در بازی‌های این تیم حاضر شده است.

مسی در این دوره می‌خواهد هر طور شده یک جام قهرمانی با آرژانتین کسب کند تا هم طلسم را بشکند و هم از زیر فشار شدید انتقادات هواداران تیم ملی کشورش و رسانه‌های آرژانتینی خلاصی پیدا کند. ریش گذاشتن او هم بی‌ارتباط به شکستن این طلسم نیست.

 لیونل مسی از ترس جانش ریش خود را نمی زند +عکس

او در پاسخ به سوال یک خبرنگار آمریکایی که از او پرسیده نمی‌خواهد ریشش را بزند گفته: «اگر من این کار را بکنم من را خواهند کشت. این یک آئین به اسم کابالاست در کشور من که هر کس می‌خواهد طلسمی را بشکند باید آن را انجام دهد. اگر من ریشم را بزنم و آرژانتین قهرمان نشود من را خواهند کشت.»

اگر چه مسی خودش هم اعتقاد دارد که این یک خرافات است که در کشورش وجود دارد اما فعلا که به نظر می‌رسد این خرافات تا اینجای کار درست عمل کرده است.

2 بازی و 2 برد در مرحله ی اول نشانه خوبی است. آن هم بردن شیلی در بازی اول.

باید دید آیا آرژانتینن که دیگر از تکیه بر توانایی‌های مسی و نگرفتن جام خسته شده است این بار با این خرافات به قهرمانی می‌رسد و یا این راه‌حل هم فایده‌ای ندارد.

 

منبع: ایلنا


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان