طراحی سایت
تاريخ انتشار: 07 ارديبهشت 1395 - 18:28
ایجاد زیرساخت‌های جدید گردشگری؛

دات نیوز؛ شهردار بوشهر با اشاره ظرفیت بالای گردشگری بوشهر، گفت: تلاش داریم تا با برنامه‌ریزی مناسب و اجرای طرح‌های مختلف و ایجاد زیرساخت‌ها، بوشهر را به قطب گردشگری جنوب کشور تبدیل کنیم.

بوشهر قطب گردشگری جنوب کشور می‌شود/ توسعه تفریحات ساحلی و دریایی

به گزارش«دات نیوز»، غلامعلی میگلی‌نژاد صبح سه‌شنبه در اولین نشست هم اندیشی شورایاران محلات شهر بوشهر اظهار داشت: شوراهای محلات در توسعه شهری نقشی بسیار مهم و اساسی دارند و ما نیز تلاش می‌کنیم که از ظرفیت شورایاران به خوبی استفاده کنیم.

وی با اشاره به تعهد و تخصص شوراهای محلات برای انتقال مشکلات به مجموعه مدیریت شهری، تصریح کرد: توسعه شهری و رفع مشکلات نیازمند همکاری و تعامل شوراهای محلات است و بدون استفاده از ظرفیت آنها امکان رفع مشکلات را نداریم.

شهردار بوشهر با اشاره به ظرفیت بالای گردشگری در استان و به ویژه در شهر بوشهر، خاطرنشان کرد: ظرفیت‌ها و قابلیت‌های گردشگری بسیار خوبی در زمینه گردشگری در بوشهر وجود دارد که باید استفاده و بهره لازم را از این ظرفیت‌ها ببریم.

توسعه ورزش‌های دریایی در بوشهر

وی از تلاش برای تبدیل بوشهر به قطب گردشگری جنوب کشور خبر داد و اضافه کرد: هر چند در شرایط کنونی فقط در چندماه و به صورت محدود امکان حضور گردشگران در بوشهر وجود دارد ولی تلاش داریم با ایجاد زیرساخت‌های مناسب، گردشگری در بوشهر را به همه طول سال افزایش دهیم.

میگلی‌نژاد از توسعه زیرساخت‌های ورزشی آبی و دریایی در استان بوشهر خبر داد و افزود: دریا و ساحل از ظرفیت‌های مهم گردشگری بوشهر هستند که باید زیرساخت تفریحات ساحلی و دریایی در بوشهر بیش از پیش توسعه یابد.

وی از برنامه‌ریزی برای توسعه ورزش‌های آبی در بوشهر خبر داد و افزود: یکی از دستاوردهای مهم این اقدام، رشد و توسعه اقتصاد محلی در مرکز استان خواهد بود.

آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی جدید

شهردار بوشهر از آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی جدید شهر بوشهر تا پایان اردیبهشت‌ماه خبر داد و گفت: تلاش ما این است که طرح‌ها و پروژه‌ها با بهترین کیفیت در بوشهر اجرا شوند.

وی از نظارت ویژه بر اجرای طرح‌ها خبر داد و بیان کرد: سال گذشته ۲۷ میلیارد ریال اعتبار تملک دارایی به بوشهر اختصاص یافت که تنها هشت میلیارد ریال آن تخصیص یافت که اعتباری بسیار ناچیز بود.

میگلی‌نژاد همچنین به رکود ساخت و سازها در بوشهر طی سال گذشته اشاره کرد و ادامه داد: با تلاش‌های صورت گرفته توانستیم اعتبارات شهرداری بوشهر را نسبت به سال قبل از آن دو برابر کنیم.

افزایش بودجه شهرداری بوشهر

وی از تلاش ویژه برای افزایش ۱۰۰ درصدی اعتبارات شهرداری بوشهر در سال جاری خبر داد و اظهار کرد: در سال گذشته شاهد رضایت‌مندی مردم از عملکرد شهرداری بودیم ولی تلاش ما جلب راضتی مندی بیشتر در بین مردم است.

شهردار بوشهر خواستار کمک و همراهی شهر و شورایاران محلات برای توسعه و پیشرفت شهر بوشهر شد و افزود: برنامه ما این است که بوشهر گل سرسبد شهرهای ایران شود و در این راه از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌کنیم.

در این نشست، شورایاران محلات شهر بوشهر نیز به بیان نظرات و دیدگاه‌های خود در مورد توسعه شهری پرداختند. 

 

 

منبع: مهر


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار