طراحی سایت
تاريخ انتشار: 05 اسفند 1394 - 11:59
فرمانده انتظامی استان بوشهر خبر داد:

دات نیوز؛ فرمانده انتظامي استان بوشهر گفت: عامل انتشار كليپ شكار غيرمجاز منطقه حفاظت شده بوشكان شهرستان دشتستان، رجز خواني و توهين به محيط بانان منطقه شناسايي و دستگير شد. به گزارش اتحادخبر؛ سردار حيدر عباس زاده افزود: پس از انتشار كليپي حاوي شكار غيرمجاز حيوانات منطقه حفاظت شده بوشكان دشتستان در فضاي مجازي و بازتاب گسترده...

دستگيري عامل انتشار كليپ شكار غير مجاز در دشتستان

به گزارش«دات نیوز»؛ فرمانده انتظامي استان بوشهر گفت: عامل انتشار كليپ شكار غيرمجاز منطقه حفاظت شده بوشكان شهرستان دشتستان، رجز خواني و توهين به محيط بانان منطقه شناسايي و دستگير شد.
به گزارش اتحادخبر؛ سردار حيدر عباس زاده افزود: پس از انتشار كليپي حاوي شكار غيرمجاز حيوانات منطقه حفاظت شده بوشكان دشتستان در فضاي مجازي و بازتاب گسترده آن در رسانه هاي داخلي و خارجي شناسايي عامل انتشار اين كليپ در دستور كار پليس فتا قرار گرفت.


وي افزود: با رصد دقيق فضاي مجازي و پيگيري هاي علمي و تخصصي هويت و آدرس عامل انتشار اين كليپ در شهر شيراز شناسايي و با هماهنگي مرجع قضايي افسران پليس فتا استان و شهرستان دشتستان به شيراز اعزام و متهم 34ساله به هويت" ع الف"  را دستگير كردند.


به گفته سردار عباس زاده از محل سكونت اين اين فرد متهم كه اهل يكي  از شهرستانهاي استان فارس  و در شيراز سكونت داشت يك قبضه اسلحه شكاري گلوله زني كشف شد.
فرمانده انتظامي استان بوشهر گفت: اين متهم صراحتا اعتراف كرد كليپ مذكور را در صفحه شخصي خود در اينستاگرام و گروه واتساپي كه مدير آن بوده منتشر كرده است.
گفتني است پرونده اين متهم به مرجع قضايي ارسال شده است.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار