تاريخ انتشار: 28 دي 1394 - 09:38

دات نیوز؛ همزمان با آغاز لغو تحریم های ظالمانه علیه جمهوری اسلامی ایران ، مدارس شهرستانهای گنگان و دیر در شمال استان بوشهر زنگ اجرای برجام را با عنوان اقتدار ملی ، عزت اسلامی و ایرانی آباد یکشنبه به صدا درآوردند.

 مدارس شهرستانهای جنوبی استان بوشهر زنگ اجرای برجام را به صدا درآوردند

به گزارش«دات نیوز» وبه نقل از ایرنا؛ فرماندار کنگان در آیینی که در مدرسه راهنمایی شهید پرهیزگار کنگان برگزار شد، گفت: رفع تحریم های ظالمانه و موفقیت های حاصله نتیجه و ثمره همدلی و همزبانی است.
عباس جمشیدی افزود: این موفقیت حاصل رهنمودهای داعیانه مقام معظم رهبری ، تدبیر دولت با درایت ، تلاش تیم هسته ای ، مقاومت و صبر انقلابی ملت بزرگ ایران و همه دلسوزان نظام بوده است.
وی گفت: البته رفع تحریم ها به معنای پایان دشمنی آمریکا و استکبار با جمهوری اسلامی ایران نیست و ملت بزرگ ایران همواره باید مقابل ظالمان بایستند.
فرماندار کنگان گفت: این برای نخستین بار در تاریخ کشورهاست که کشوری توانسته بدون جنگ و در سایه گفت وگو از تحریم های ظالمانه عبور کند.
جمشیدی در پایان بار دیگر بر ضرورت همدلی قوا و ملت تاکید و خاطر نشان ساخت: این همدلی و همزبانی در کشور می تواند راههای توسعه و تعالی کشور را بیشتر فراهم کند.
مدیر آموزش و پرورش کنگان نیز گفت: این موفقیت حاصل هدایت های رهبری فرزانه انقلاب، تدبیر مدبرانه رییس جمهوری ، عقلانیت دستگاه دیپلماسی و صبر و ایستادگی ملت بزرگ ایران است.
شاکر محیسن با تجلیل از مقام شامخ امام و شهیدان والامقام بویژه شهدای هسته ای کشور به موضوع گفت وگوی منطقی در حوزه دیپلماسی اشاره کردو افزود: ملت بزرگ ایران نشان داد می توان با الهام از سخنان حکیمانه رهبری و در سایه احترام به حقوق متقابل و تعامل با ملت ها احیای حق کرد.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیر نیز در مراسم نمادینی که در دبیرستان نمونه امام خامنه ای این شهر برگزارشد، گفت: هدف قدرت های غرب از تحریم های ظالمانه علیه کشورمان در 12 سال اخیر، فشار اقتصادی به مردم ایران و تسلیم در برابر این قدرت ها بود.
احمد عبدالله زاده افزود: با تدبیر مقام معظم رهبری ، رییس جمهوری و همت وزیر امور خارجه و تیم مذاکره کننده هسته ای تحریم های هسته ای برداشته شد و امیدواریم افق جدیدی به روی کشور باز شود.
وی به نقش برجسته مردم در توسعه کشور اشاره کرد و گفت: حضور و پشتیبانی و وحدت مردم در این افتخار بزرگ نقش برجسته داشته است و مشارکت مردم در توسعه کشور در سطح جهانی مقتدر خواهد بود.
مدیر آموزش و پرورش دیر اظهارداشت: دانش آموزان با پاسخ به پرسش مهر رییس جمهوری با موضوع فرصت های بعد از برجام شرکت فعالی داشته باشند.
هم اکنون تعداد هشت هزار دانش آموزان در مقطع متوسطه اول و دوم در 75 فضای آموزشی در شهرستان دیر مشغول به تحصیل می باشند.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار