طراحی سایت
تاريخ انتشار: 24 دي 1394 - 12:07
به بهانه سالروز سفر رییس جمهور و کابینه دولت یازدهم به استان بوشهر

دات نیوز؛ حجت الاسلام دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری در راس کاروان دولت تدبیر و امید 23 و 24 دیماه سال 93 در دوازدهمین سفر استانی خود به بوشهر سفر کرد. خوب است استاندار محترم در سالروز سفر رییس دولت تدبیر و امید به استان بوشهر گزارشی از میزان تحقق وعده ها و مصوبات دولت در اختیار رسانه ها و افکار عمومی قرار دهد. بهبود وضعیت راه‌های استان بوشهر....

استاندار از میزان تحقق مصوبات دولت در سفر استانی گزارش دهد

به گزارش«دات نیوز»؛ حجت الاسلام دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری در راس کاروان دولت تدبیر و امید 23 و 24 دیماه سال 93 در دوازدهمین سفر استانی خود به بوشهر سفر کرد.
به گزارش اتحاد خبر؛ در این سفر اعضای هیات دولت با سفر به شهرستانهای مختلف این استان وضعیت این مناطق را مورد بررسی قرار دادند و سپس در نشست شورای اداری استان بوشهر با حضور اعضای هیات دولت، اجرا و تکمیل شدن 11 پروژه مهم عمرانی با اعتبار بیش از 600 میلیارد تومان را مصوب کردند.

رئیس جمهور در نخستین روز سفر خود به بوشهر، در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر حضور یافت و مصوبات سفر به بوشهر را اعلام کرد که بر اساس اعلام وی، 11 طرح با اعتبار ۶۰۳ میلیارد تومان در سفر دولت به بوشهر مصوب شد که در سال های ۹۴ و ۹۵ اجرایی می شوند.

بهبود وضعیت راه‌های استان بوشهر از جمله ایجاد جاده خروجی دوم برای شهر بوشهر، تکمیل باند سوم جاده برازجان ـ گناوه و باند دوم گناوه و دیلم؛ تکمیل فاضلاب بوشهر طی چهار سال؛ ارسال لایحه بندر آزاد بوشهر به مجلس؛  تخصیص 460 میلیارد تومان تسهیلات برای توسعه صنایع بوشهر به بخش صنعتی استان بوشهر از طریق بانک‌ها، 130 میلیارد تومان برای سرمایه در گردش و 330 میلیارد برای تکمیل طرح‌ها، ساخت دهکده توریستی در 2 نقطه استان؛ اجرای  طرح هایی برای ایجاد اشتغال جوانان استان، تکمیل ورزشگاه بوشهر و.... از جمله قول های رییس جمهور در این سفر بود.

 

در جریان این سفر استقبال مردم استان بوشهر از رییس جمهور بی نظیر ارزیابی شد و دفتر رییس جمهور به طور ویژه از مردم این استان تقدیر کرد.

 

اتحاد خبر؛ پیشنهاد می نماید استاندار محترم در سالروز سفر رییس دولت تدبیر و امید به استان بوشهر گزارشی از میزان تحقق وعده ها و مصوبات دولت در اختیار رسانه ها و افکار عمومی قرار دهد.

 

منبع: اتحاد خبر


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار