طراحی سایت
تاريخ انتشار: 03 دي 1394 - 11:39
مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر:

دات نیوز؛ مدیرکل صدا و سیمای استان بوشهر گفت: گردهمایی سراسری معاونان ومدیران صدای استان‌های سراسر کشور اوسط دی‌ماه در بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش«دات نیوز» وبه نقل از خبرگزاری تسنیم ، سیدحسین ناظر در نشست  مسئولان صدا و سیمای مرکز بوشهربا استاندار با بیان اینکه این رسانه ملی دراستان بوشهر همه تمهیدات لازم برای آگاه سازی جامعه درحوزه انتخابات پیش رو اندیشیده است اظهار داشت: صدا و سیمای مرکز بوشهر در حوزه انتخابات چند برنامه تصویری و صوتی تدارک دیده که بصورت مستمر از صدا و سیما پخش می‌شود.

وی با بیان اینکه صدا و سیما در جریان انتخابات کاملا بی‌طرف است گفت: برای افزایش آگاهی مردم در حوزه انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی از صاحب نظران و کارشناسان و شخصیت‌های مختلف در برنامه‌های گوناگون استفاده می‌شود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر افزایش اعتماد مردم یکی از مهم‌ترین رسالت‌های صدا و سیما دانست و تصریح کرد: در حوزه انتخابات 7 اسفند در برنامه‌های مختلف از مسئولان دستگاه‌های مختلف به ویژه دست اندرکاران انتخابات استفاده می‌شود.

ناظر با بیان اینکه برنامه‌ریزی مهمی در حوزه انتخابات در رسانه ملی شده گفت: ارتباط برنامه سازان با عوامل اجرایی، نظارتی، بازرسی، انتظامی و امنیتی از مهم‌ترین برنامه صدا و سیما است.

وی با اشاره به اینکه دستگاه ارتباط ماهوار‌ه‌ای SNG یکی از نیازهای صدا و سیمای استان بوشهر است  افزود: برای تامین این تجهیزات به 42 میلیارد ریال اعتبار نیاز است که نقش مهمی در ارتباط زنده تلویزیونی از سایر نقاط استان بوشهر دارد.

مدیرکل صدا و سیمای استان بوشهر با اشاره به برگزاری همایش سراسری معاونان و مدیران صدا در بوشهر گفت: گردهمایی سراسری معاونان ومدیران صدای استان‌های سراسر کشور اوسط دی‌ماه در بوشهر برگزار می‌شود.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار