طراحی سایت
تاريخ انتشار: 25 آذر 1394 - 12:03

دات نیوز؛ سرمربی تیم فوتبال دسته یکی ایرانجوان بوشهر گفت: به دلیل حمایت نشدن مالی از تیم ایرانجوان بوشهر و جیب خالی بازیکنان شرمنده آنها هستم.

 سرمربی ایرانجوان بوشهر: بازیکنان این تیم با مشکل مالی عدیده ای مواجه شده اند

سعید مفتخر پس از برد تیمش برابر آلومینیوم اراک در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر افزود: با توجه به اینکه در نیم فصل دوم، بازی حساس و مهم تری را خواهیم داشت امید است مدیران استان وضعیت تیم ایرانجوان را درک کنند و به کمک این تیم بشتابند.
وی با اشاره به اینکه با پنج میلیارد ریال می توان بازیکنان ایرانجوان را شارژ مالی کرد، گفت: مدیران استانی اگر توان کمک به ایرانجوان را ندارند حداقل بین بازیکنانی که از جان مایه می گذارند حاضر و به آنها دلگرمی بدهند.
سرمربی ایرانجوان بوشهر با بیان اینکه این تیم با توجه به موقعیت خاص خود در جدول به سه امتیاز این بازی نیاز مبرم داشت، افزود: بازیکنان ایرانجوان با تلاش های خیره کننده و قابل ستایش خود امروز نمایش قابل قبولی را ارائه کردند.
مفتخر ادامه داد: ایرانجوان در بازی آینده با بازیکنان محروم و مصدوم زیادی که دارد برابر صنعت نفت آبادان کار سختی را پیش رو خواهد داشت.
وی در ارتباط با نحوه قضاوت داور این دیدار نیز گفت: با وحود اینکه داور سه پنالتی برای تیم ایرانجوان اعلام کرد ولی در یکی از صحنه ها خطای پنالتی روی بازیکن ایرانجوان را نگرفت و بازیکن این تیم را با کارت زرد جریمه و سه کارته (محروم از بازی بعد) کرد.
ایرانجوان بوشهر با این برد 22 امتیازی شد و به رده دوازدهم جدول لیگ دسته یک فوتبال صعود کرد و تیم آلومینیوم اراک نیز با 28 امتیاز در رده پنجم جدول قرار گرفت.
ایرانجوان بوشهر در هفته بیستم بازی ها در خانه با صنعت نفت آبادان دیدار خواهد کرد.

 

منبع: ایرنا


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان