تاريخ انتشار: 07 اسفند 1400 - 15:15

داد خبر؛ در آئین معارفه‌ی حسن خوید، آقایان: زراعتگر مدیر اداره امور شعب استان، یزدان پناه معاونت اداره امور شعب استان، لاریان مدیر کارگزینی اداره امور شعب استان ، جناب خجسته مدیر حوزه شهرستان دشتستان و همکاران بانک ملی شهرستان حضور داشتند.

حسن خوید بعنوان مدیر بانک ملی مرکزی برازجان انتخاب گردید +عکس

داد خبر ـ علی‌رضا قاسمی: حسن خوید یکی از مدیران برتر و موفق در امور بانکی که سابقه‌ی درخشانی در این زمینه دارد، با تصمیم مدیر اداره امور شعب استان به سمت مدیر بانک ملی مرکزی انتخاب گردید.

 

در آئین معارفه‌ی حسن خوید، آقایان: زراعتگر مدیر اداره امور شعب استان، یزدان پناه معاونت اداره امور شعب استان، لاریان مدیر کارگزینی اداره امور شعب استان ، جناب خجسته مدیر حوزه شهرستان دشتستان و همکاران بانک ملی شهرستان حضور داشتند.

 

خوید از سال 1380 به استخدام بانک ملی در آمد و کار خود را به بعنوان بانکدار در بانک شهر دیلم بمدت 3 سال و پس از آن بعنوان کارمند در بانک شهر گناوه بمدت 7 سال خدمت نمود. بعد از آن در بانک ملی شعبه ی چمران بعنوان معاونت بکارگیری شد و با فعال بودن و پشتکار بسیار بالای وی، پس از 1 سال بعنوان مدیر شعبه‌ی جمهوری اسلامی بانک ملی انتخاب شد که 4سال در این شعبه حضور داشت و باعث ارتقاء شعبه از درجه ی 5 به 4 شد و بعد از آن بعنوان مدیر شعبه‌ی طالقانی بانک ملی انتخاب گردید که در مدت خدمت 3 ساله‌ی خود با تلاش و پشتکار خود و همکارانش امیتاز این شعبه را از درجه ی 4 به 3 رساند.

وی اواخر سال 1398 بعنوان معاون شعبه‌ی مرکزی بانک ملی انتخاب شد و در حال حاضر در سمت مدیریت شعبه‌ی مرکزی بانک ملی انتخاب و درحال خدمت رسانی به مردم می‌باشد.

 

با آرزوی موفقیتنظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار