تاريخ انتشار: 18 بهمن 1400 - 12:29

داد خبر؛ میلیون‌ها تومان کمک مالی از طرف اداره کل و اداره ورزش شهرستان و استانداری و شهرداری و شورا به این تیم شده تا جایگاه بهتری در مسابقات داشته باشد. چرا باید نتیجه ی اینهمه حمایت ، این باشد؟!

 

لیگ برتری ستارگان برای دشتستان است نه یک فرد خاص

داد خبر ـ اصغر شعبانی: هندبال برازجان روزهای ناخوشی را سپری می‌کند. درست مثل مردمی که در پیک ششم دوباره گرفتار کرونا شده‌اند.

در تیم ستارگان دشتستان اختلاف نظرهایی  دیده می‌شود که به سود ورزش نیست. دنبال مقصر نیستیم اما رفت و آمد بازیکنان بومی و غیر بومی، عدم برگزاری تمرینات با شرکت تمامی بازیکنان، اظهار نظرها و تصمیم گیری‌ها در خصوص مالکیت باشگاه، برکناری و یا ابقا کادر فنی از جمله عواملی است که شرایط را برای حضور قدرتمندانه تیم هندبال برازجان در دور برگشت بازی‌های لیگ برتر سخت و دشوار کرده است. 

 

 

 قصد ورود به موضوع را نداشتم. به برخی اعضای هیات مدیره و البته به شخص مالک ستارگان گفتنی‌ها را عرض کردم اما نمی توان در قبال تیمی که نام و آوازه برازجان را در ورزش کشور زنده نگه می‌دارد بی تفاوت گذشت.

 

ستارگان دشتستان سومین فصل حضور خود را در لیگ برتر سپری می‌کند. این تیم شایسته می‌توانست بهتر از اینها در مسابقات ظاهر شود چرا که به قول حاج رضا مصباحی که یکی از بزرگان هندبال کشور است زحمات زیادی برای رسیدن تیم برازجان به لیگ برتر کشیده شده است.

از دیرباز تاکنون افراد شایسته ای برای برافراشته شدن عَلَم هندبال برازجان در کشورمان تلاش کرده‌اند. بازیکنان بزرگی در تیم‌های مختلف رده‌های ملی داشته‌ایم. اما چرا باید اینگونه شود؟ هندبال برازجان همین حالا نیز مربیان و کارکرده‌های باتجربه‌ای دارد. چرا از نظرات آنها استفاده نمی‌شود؟

 

ما که به قول برخی اهالی هندبال سبقه هندبالی نداریم. اما می‌توانیم به عنوان یک علاقه‌مند و یا فعال ورزشی دلسوزانه به ماجرا نگاه کنیم و حرف بزنیم. چرا تیمی متشکل از افراد دلسوز و البته صاحب نظر از جنس هندبال برای تیم برازجان تصمیم نمی‌گیرند و یا حداقل مشاوره نمی‌دهند؟ چرا تیم برازجان با اینهمه استعداد و پتانسیل بالای نیروی بومی باید مستاصل شده باشد؟ چرا جوانان و هندبالیست‌هایی که می‌توانند به عنوان بازیکن در تیم ستارگان در لیگ برتر نقش آفرینی کنند حضور ندارند؟ چرا با سرمایه‌های ورزشی خود چنین می‌کنیم؟ 

 

برای موفقیت و خوب ظاهر شدن تیم ستارگان در لیگ برتر تقریباً همه ی مسئولان در استان و همچنین دوستانی که در کشور مسئولیت داشتند حمایت کردند و اکنون نیز مسئولان فعلی حامی‌اند. میلیون‌ها تومان کمک مالی از طرف اداره کل و اداره ورزش شهرستان و استانداری و شهرداری و شورا به این تیم شده تا جایگاه بهتری در مسابقات داشته باشد. چرا باید نتیجه ی اینهمه حمایت ، این باشد؟!

 

 

همانگونه که اشاره شد به نظر می رسد شرایط برای موفقیت و پیروزی‌ها در لیگ برتر سهم ستارگان نباشد! برخی بازیکنان جدا شده‌اند و عده‌ای دیگر نیز دل و دماغی برای کار کردن ندارند. سروصدای بازیکنان بومی درآمده. هواداران ورزش و مردم نیز دلسرد شده‌اند. چرا که شاهد اتفاقات خوبی نیستند.

 

به گزارش ایسنا، تیم برازجان از ۸ بازی انجام داده خود در دور رفت ۴ امتیاز گرفته و در جایگاه نهم جدول رده بندی قرار دارد و تنها پاس ناجا را پشت سر خود می‌بیند و این یعنی اینکه شرایط برای ابقا در لیگ برتر فوق العاده سخت است. تا آغاز بازی‌ها دور برگشت وقتی نمانده و ستارگان ۱۰ روز دیگر در نخستین بازی خود به مصاف مس کرمان می‌رود. قطعاً در هر مجموعه ای اختلاف نظر وجود دارد. معتقدیم اختلاف نظرهای دلسوزانه به رشد یک مجموعه کمک می‌کند. انشاالله که از طرف مالک باشگاه ستارگان و نیز مدیر عامل و اعضای هیات مدیره تصمیماتی گرفته شود که امیدوارانه باشد. چرا که به قول خودِ دوستان ستارگان و عزیزان هندبالی این تیم متعلق به مردم برازجان و دشتستان است .


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار