تاريخ انتشار: 16 بهمن 1400 - 18:18

داد خبر؛ بنا بر اطلاعات رسیده، امروز عصر امروز حشمت الله قنبری بازدید از جزیره نگین، محوطه‌های بندری و افتتاح هیدرانت های ترمینال کانتینر دارند که با حضور کارکنان شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا انجام می‌شود. 

افتتاحیه در شرایط آمیکرون

به گزارش دادخبر، حشمت الله قنبری که بیشتر با برنامه های مناسبتی در رادیو و تلویزیون و پژوهشگر تاریخ اسلام، سخنران و استاد دانشگاه می‌شناسیم و  به عنوان   کارشناس برنامه مذهبی صدا و سیما،  استاد دانشگاه، سخنران مذهبی  مطرح می‌باشد. تسلط کامل دکتر قنبری پژوهشگر در زمینه تاریخ اسلام باعث شده تا به یکی از چهره های علمی شناخته شده تبدیل گردد. ایشان سخنرانی های بسیاری درباره تاریخ اسلام ارائه داده‌اند. به تازگی به ریاست هلدینگ پارسیان از طرف پرویز فتاح انتخاب شده اند.

 

زیر مجموعه ایشان شرکتهای مهمی چون حمل و نقل دریایی و بندری سینا است که یک شرکت کاملا تخصصی و حرفه‌ای به حساب می‌آید.

 

بنا بر اطلاعات رسیده، امروز عصر امروز وی بازدید از جزیره نگین، محوطه‌های بندری و افتتاح هیدرانت های ترمینال کانتینر دارند که با حضور کارکنان شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا انجام می‌شود. هیدرانت تجهیزات اطفای حریق در محوطه می‌باشد و پدیده خاص صنعتی نیست. این گونه حرکات سالها بود منسوخ شده بود. هزینه بنرها و افتتاحیه بیشتر از هیدرانت ها می‌باشد.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار