تاريخ انتشار: 13 بهمن 1400 - 18:36
استاندار بوشهر:

داد خبر؛ استاندار بوشهر با بیان اینکه یکی از مهمترین دستاورد های انقلاب افزایش سطح آموزش در شهرها و روستاهای استان است گفت: وقایع پیروزی انقلاب اسلامی برای دانش‌آموزان تبیین شود.

وقایع پیروزی انقلاب اسلامی برای دانش‌آموزان تبیین شود +تصویر

به گزارش داد خبر به نقل از تسنیم، احمد محمدی‌زاده در آیین افتتاح نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در مدرسه فرزانگان بوشهر یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب را افزایش سطح آموزش در روستاها و شهرها دانست و اظهار داشت: پیش از انقلاب نیمی از مردم استان بوشهر از داشتن امکان مناسب برای آموزش محروم بودند که به برکت انقلاب این شرایط تغییر کرد.

 

استاندار بوشهر باتأکید بر تبیین وقایع پیروزی انقلاب اسلامی برای دانش‌آموزان عنوان کرد: دانش‌آموزان باید نسبت به وقایع رژیم قبل آگاه شوند تا مبادا با تحریف حقایق شرایط به گونه دیگر عنوان کنند.

 

وی دانش‌آموزان را سرمایه مهم و آینده کشور دانست و بیان کرد: دانش‌آموزان امید کشور هستند و آینده این نظام به دست آنها رقم می‌خورد و باید نسبت به تقویت سطح دانش و آگاهی آنان افزوده شود و از هم اکنون انقلابی باشند.

 

محمدی‌زاده تصریح کرد: انقلابی بودن یعنی اینکه نسبت به سرنوشت جامعه و نظام بی‌تفاوت نباشند و برای ساختن ایرانی پیشرفته تمام تلاش خود را به کار ببندند.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار