تاريخ انتشار: 03 آذر 1400 - 12:17

دادخبر؛ فرمانده انتظامی استان از توقیف ۲ دستگاه خودروی سواری حامل ۳۰۰ کیلوگرم ماده مخدر تریاک در شهرستان دیلم خبر داد. 

توقیف محموله ۳۰۰ کیلوگرمی موادمخدر در دیلم

به گزارش دادخبر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر سوسنی اظهار کرد: در پی رصد اطلاعاتی مبنی برحمل و توزیع یک محموله  مواد مخدر از  یکی از استان های جنوب شرقی کشور به استان بوشهر، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

 

وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و انتظامی شهرستان دیلم با انجام اقدامات فنی و کار اطلاعاتی طی یک عملیات هماهنگ با شناسایی خودرو های حامل مواد و محل عبور قاچاقچیان در محور  خروجی شهرستان به طرف استان های غربی کشور تعداد دو دستگاه خودروی سواری توقیف و در این رابطه ۲ نفر دستگیر شدند.

 

فرمانده انتظامی استان بوشهر تصریح کرد: ماموران پلیس با انجام بازجویی های فنی و پلیسی و بازرسی از خودرو های متهمان، موفق شدند ۳۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که به صورت ماهرانه ای در خودرو ها جاسازی شده بود کشف کنند.

 

وی  با تاکید بر مبارزه قاطع و همیشگی پلیس با پدیده موادمخدر خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند در صورت مشاهده و برخورد با فروشندگان موادمخدر و یا هرگونه اخبار در خصوص فعالیت قاچاقچیان مواد مخدر موضوع را سریعا از طریق تماس تلفنی ۱۱۰ به پلیس جهت شناسایی و دستگیری سوداگران مرگ اطلاع دهند.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار