تاريخ انتشار: 03 آذر 1400 - 11:04

دادخبر؛ منابع کارگری در شهرداری مشهد، از مرگ یک کارگر رفتگر شاغل در منطقه دو شهرداری بر اثر حادثه تصادف خبر دادند.

مرگ یک کارگر رفتگر شهرداری بر اثر تصادف

به گزارش دادخبر و به نقل ازایلنا، حادثه صبح روز دوشنبه برای یک کارگر رفتگر منطقه دو مشهد اتفاق افتاد و رفتگر شهرداری به دلیل جراحات سنگین برخورد با خودروی کامیون حین انتقال به بیمارستان جان باخت.

 

او با بیان اینکه رفتگر جان‌باخته «عبدالحمید ربانی» نام داشت و متاهل بود، گفت: راننده خودرو کامیون به دلیل سرعت زیاد و خواب‌آلودگی با آقای ربانی برخورد کرده است.

 

او تاکید کرد: رفتگران بیشترین تلفات انسانی را حین انجام کار بر اثر برخورد با خودرو دارند.

 

این فعال کارگری در شهرداری مشهد با بیان اینکه در طی سالهای گذشته شاهد مرگ تعداد زیادی از کارگران شاغل در شهرداری بر اثر حادثه تصادف بوده‌ایم، در خصوص جزئیات این حادثه افزود: از قرار معلوم آقای «عبدالحمید ربانی» پس از اتمام شیفت کاری خود، در مسیر برگشت به محل سکونت خود بود که در حدفاصل میدان قائم به میدان فهمیده، متوجه تعدادی کیسه پیاز و سیب زمینی می‌شود که ظاهراً از یک خودرو باری میدان بار رها شده بود. این رفتگر وظیفه‌شناس از راننده خواست برای جمع آوری آن‌ها و ایمن‌سازی مسیر بزرگراه توقف کند و خود نیز به وی کمک رساند. او مشغول جمع آوری کیسه بود که ناگهان یک خودروی باری کامیون که با سرعت زیاد در حرکت بود به این رفتگر برخورد می‌کند و متاسفانه در راه انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.

 

گفتنی است پیش از این نیز در تاریخ یازدهم مرداد ماه سال جاری (۱۴۰۰) بر اثر برخورد یک دستگاه سواری پراید با یک کارگر رفتگر با هویت «محمد اسدی» که در لاین بی‌آرتی محور غرب به شرق بولوار ملک آباد شهر مشهد مشغول کار بود، قبل از رسیدن به بیمارستان فارابی جان خود را از دست می‌دهد. راننده خودرو سواری نیز بعد از برخورد با کارگر شهرداری از محل حادثه متواری می‌شود.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار