تاريخ انتشار: 03 آذر 1400 - 09:40

دادخبر؛ ایده‌های جذاب زیادی برای تزئین کیک برای مجالس مختلف وجود دارد که با توجه به نوع مناسبت و نیز سن و جنسیت افراد می‌توان مدل کیک دلخواه را سفارش داد یا آن را در منزل درست کرد.

کیک هایی که در هر قنادی پیدا نمی شوند (+عکس)

به گزارش دادخبر و به نقل از عصرایران، یک قناد خوش سلیقه، تصاویری از کیک‌ های چند طبقه ای که آماده کرده بود را به اشتراک گذاشت.

 

به نقل از ۲۴ آ ای، کیک‌ها از جمله شیرینی‌های خوشمزه و پرطرفدار هستند که در مراسم‌ها و مجالس مختلف از جمله جشن تولد، عروسی و ... کاربرد زیادی دارند.

 

انواع مدل کیک را می‌توان به شکل ساده و یا چند طبقه تهیه و سپس متناسب با سلیقه و با استفاده از روش‌های مختلف، طراحی کرد.

 

ایده‌های جذاب زیادی برای تزئین کیک برای مجالس مختلف وجود دارد که با توجه به نوع مناسبت و نیز سن و جنسیت افراد می‌توان مدل کیک دلخواه را سفارش داد یا آن را در منزل درست کرد.

 

اخیرا یک قناد خوش ذوق و باسلیقه، تصاویری از کیک‌‌های چند طبقه و سلطنتی خود را که برای مراسم‌های لاکچری آماده کرده بود، در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است. این کیک‌ها که اکثرا برای مراسم‌های عروسی آماده شده اند، به قدری زیبا و باشکوه ساخته شدند که شبیه به مجسمه و دکوری هستند.

 

گفته می‌شود آماده سازی این کیک‌های چند طبقه چندین روز زمان می‌برد. از هویت این قناد خوش سلیقه هنوز اطلاعاتی در دست نیست، اما کیک‌های او فوق العاده به نظر می‌رسند.

 

در ادامه تصاویری از این کیک‌ها را مشاهده می‌کنید.

 

برچسب ها:
کیک , قنادی , جالب

نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار