تاريخ انتشار: 02 آذر 1400 - 20:59

دادخبر؛ بنیاد فرهنگی روایت فتح اعلام کرد همزمان با هفته بسیج ۱۳ عنوان کتاب از تازه‌های نشر و عکس این بنیاد با عنوان «فرزندان خمینی(ره)» رونمایی می‌شود.

رونمایی از ۱۳ کتاب توسط بنیاد روایت فتح

به گزارش دادخبر و به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج انتشارات روایت فتح و انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح ۱۳  عنوان کتاب با عنوان «فرزندان خمینی(ره)» را با حضور نویسندگان و برخی از مدیران فرهنگی و هنری رونمایی می‌کند.

 

«فرشته‌ای که بال نداشت و به بدرقه‌ام بیا» به قلم شیرین زارع‌پور، «حکایت زخم‌ها» به قلم الهه آخرتی، «عباس توام بانو» به قلم راضیه تجار، «بی‌بی سلطنت» به نویسندگی محمدهادی زرگری، «بهار، آخرین فصل» به قلم مرتضی اسدی، «سرباز شهر ممنوعه» حسین گلدوست، «عروس یمن» به قلم زینب پاشاپور، «باران تشنه» به نویسندگی مریم شیدا، «۳۹ کیلو تمام» به قلم سمیرا اکبری و «معجزه رتیان» به قلم طاهره کوه‌کن از جمله این کتاب‌ها هستند.

 

همچنین در این برنامه از دو مجموعه کتاب عکاسان جنگ با عنوان «بهرام محمدی‌فر» و «احمد علیزاده نوحی» که از محصولات انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس هستند رونمایی خواهد شد.

 

آیین رونمایی «فرزندان خمینی(ره)» روز شنبه ۶ آذرماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۵ در مجتمع فرهنگی و هنری اسوه برگزار خواهد شد.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار