تاريخ انتشار: 01 آذر 1400 - 17:20
آخرین تمرین تیم پرسپولیس برازجان +عکس

داد خبر؛ پرسپولیس برازجان آخرین تمرینش را هم انجام داد تا راهی کرمانشاه شود و ساعت 14:30 چهارشنبه سوم آذر مقابل تیم زاگرس جوانرود قرار گیرد.

امین فتحی: امسال برای صعود به دسته بالاتر آماده‌ایم

به گزارش داد خبر، پرسپولیس برازجان آخرین تمرینش را هم انجام داد تا راهی کرمانشاه شود و ساعت 14:30 چهارشنبه سوم آذر مقابل تیم زاگرس جوانرود قرار گیرد.

این مسابقات هفته اول از مرحله اول لیگ دسته سوم کشور است که پرسپولیس برازجان در گروه چهارم قرار دارد.

بعد از تمرین سراغ امین فتحی سرمربی این تیم رفتیم تا از کم و کیف تیم و مسابقات روبرو قرار گیریم.

 

امین فتحی پیرامون آمادگی بازیکنان گفت: با توجه به این که فقط یک ماه است تمرینات را شروع کردیم هنوز به آمادگی صد در صد نرسیدیم ولی آقای حاجی‌پور بدنساز تیم  کارهای خوبی انجام داده و انشالله که تیم را تا هفته سوم به آمادگی کامل بدنی خواهد رساند.

 

فتحی درباره قرعه‌کشی و گروهی که در آن گرفته‌اند نیز افزود: متاسفانه امسال قرعه خوبی نخوردیم بازی های با مسافت طولانی بیرون از خانه قطعاً مشکل ساز خواهد شد ولی انشالله قصد داریم با توکل به خدا و زحمات بازیکنان و دعای خیر مردم دشتستان نماینده ای خوب و شایسته برای این عزیزان باشیم.

 

سطح تیم‌ها چه‌طور است؟ آیا تیم جدید و یا غولی در این مرحله با پرسپولیس برازجان به رقابت می‌پردازد؟

امسال تیم های با کیفیت و با سابقه‌ای در گروه ما هستند مثل خرم آباد کیا تهران ابوذر باشت، استقلال شوش و تیم دیر تیم هم استانی ما که از همین جا برای این عزیزان هم آرزوی موفقیت می کنم تیم های خوبی هستند.

 

سرمربی پرسپولیس برازجان از اولین مسابقه و شناخت خود از این تیم اظهار داشت: متاسفانه شناخت خوبی از تیم‌های مقابل وجود نداره چون بازی ها معمولاً بدون پخش تلویزیونی و لایو اینستا هستند که همین مسئله اجازه شناخت خوب و کافی را از تیم‌های مقابل گرفته است. به خصوص در بازی اول که شناخت چندانی از تیم‌ها وجود ندارد انشالله در ادامه کار بتونیم اطلاعاتی از تیم‌ها به دست بیاوریم.

 

امین فتحی در آخر ضمن تقدیر از مدیرعامل تیم و تمامی کسانی که این دوره در کنار تیم هستند اظهار امیدواری کرد که امسال با توجه به همتی که بین تمامی کادر فنی و بازیکنان وجود دارد، سال صعود پرسپولیس به دسته بالاتر است.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار