تاريخ انتشار: 30 آبان 1400 - 18:18
زیر نظر لیلا اقبالی مدرس فدراسیون فوتبال برگزار شد

داد خبر؛ به‌همت هیات فوتبال شهرستان دشتستان و در راستای اجرای تقویم آموزشی آن هیات یک دوره کلاس مربیگری سطح یک فوتسال بانوان برگزار گردید.

کلاس مربیگری سطح یک فوتسال بانوان دشتستانی +عکس

به گزارش داد خبر، به‌همت هیات فوتبال شهرستان دشتستان و در راستای اجرای تقویم آموزشی آن هیات یک دوره کلاس مربیگری سطح یک فوتسال بانوان باحضور ۱۵ نفر شرکت کننده از تاریخ سه شنبه ۱۴۰۰/۸/۲۵ زیر نظر لیلا اقبالی مدرس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در محل سالن اجتماعات هیات فوتبال شهرستان دشتستان آغاز و پس از برگزاری کلاسهای تئوری و عملی در نوبت های صبح و عصر، سرانجام طی آیینی عصر روز شنبه ۲۹ آبانماه در سالن کنفرانس باشگاه ورزشی پارس برازجان به کار خود خاتمه داد.

 

گفتنی است در مراسم پایانی گواهی شرکت در کلاس مربیگری، توسط شهرام سلیمی‌فرد و حسین شکرانه رئیس و دبیر، مهرداد فرخنده‌پی و حسن عباسی مسئول کمیته‌های آموزش و مسابقات هیات فوتبال شهرستان، لیلا اقبالی مدرس دوره، غلامرضا دلگرم مسئول کمیته آموزش استان و زهره خلیفه نائب‌رئیس هیات فوتبال استان، مهین نیکو سرپرست کلاس به شرکت کنندگان اهدا گردید.

 

‌شایان ذکر است است پیش از این، یک دوره کلاس مربیگری فوتبال آقایان نیز با حضور ۲۵ نفر از تاریخ ۱۸ آبانماه سالجاری بمدت پنج روز در شهر برازجان برگزار گردیده بود. 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار