تاريخ انتشار: 29 آبان 1400 - 08:39
در اداره ورزش و جوانان دشتستان +عکس

داد خبر؛  این باشگاه با همت دوچرخه‌سواران، شب‌های سه‌شنبه همچون برخی از شهرهای کشور جهت فرهنگ ورزشی و روحیه  سلامتی مردم، سه‌شنبه‌های بدون خودرو را در سطح شهر برگزار می‌کند که در کل کشور در این زمینه پیشرو می‌باشد.

 

نشست هم اندیشی باشگاه دوچرخه سواران خلیج پارس

به گزارش داد خبر، نشست هم اندیشی باشگاه دوچرخه سواران خلیج پارس برازجان با حضور رئیس هیات دوچرخه سواری شهرستان دشتستان، مدیر باشگاه دوچرخه سواران خلیج پارس برازجان و دوچرخه سواران باشگاه با تلاوت آیاتی از قرآن مجید آغاز گردید.

اصغر شعبانی رئیس هیات دوچرخه سواری شهرستان دشتستان ضمن تقدیر از مدیر باشگاه و حاضرین در جلسه گفت:  تیم دوچرخه سواری خلیج پارس برازجان در راستای بسط و گسترش این رشته اقدامات تاثیرگذار و مهمی داشته و ورزشکاران آن با اتحاد و همدلی کمک فراوانی به فرهنگ دوچرخه سواری نموده‌اند.

 

وی  افزود : متاسفانه در دو سال اخیر به علت شیوع بیماری کرونا ورزش شرایط خوبی نداشت و رشته دوچرخه سواری نیز مثل دیگر رشته های ورزشی دچار مشکلات فراوانی گردید. با این حال تیم دوچرخه سواری باشگاه  در اکثر همایش‌های همگانی و مسابقات ورزشی حضور شایسته‌ای داشتند.

 

شعبانی اظهار داشت: متاسفانه به علت کمبود اعتبارات ورزشی، هیات شهرستان دچار مشکلات فراوانی است که در این راستا رایزنی‌هایی با اداره ورزش شهرستان و رییس هیات استان داشته‌ایم که با قول هایی که داده اند انتظار داریم کمک هایی به هیات شهرستان داشته باشند.

 

باقرزادگان مدیر باشگاه دوچرخه‌سواران خلیج‌پارس برازجان ضمن تقدیر از رییس هیآت دوچرخه سواری شهرستان دشتستان،  اداره ورزش و جوانان، شورای اسلامی شهر برازجان و اعضاء باشگاه خصوصا پیشکسوتان و قهرمانان در رشته های دوچرخه سواری و کوهنوردی به مسائل مربوط به مشکلات باشگاه و دوچرخه سواران پرداخت و گفت: این باشگاه با همت دوچرخه‌سواران، شب‌های سه‌شنبه همچون برخی از شهرهای کشور جهت فرهنگ ورزشی و روحیه  سلامتی مردم، سه‌شنبه‌های بدون خودرو را در سطح شهر برگزار می‌کند که در کل کشور در این زمینه پیشرو می‌باشد.

 

وی برای عضويت همرکابان و به منظور رفع مشکلات دوچرخه‌سواران جهت تامین دوچرخه و لوازم آن از طریق دریافت تسهیلات بدون بهره و  همچنین دریافت حق عضویت برای‌ ورود به باشگاه و پرداخت حق عضویت طی دوره شش ماهه جهت تامین بخشی از هزینه های معمول باشگاه بیاناتی ارائه داد.

 

در پایان اعضاء باشگاه پیشنهادات خود را  را ارائه و  از فرشته پاپری نفر اول مسابقات دوچرخه سواری استانی در رشته کوهستان، رده جوانان، نگار جمیری نائب قهرمان و احمد خادم زاده فاتح طرح سیمرغ قله های کشور تقدیر بعمل آمد.

 

گزارش: عباس‌علی روحانی‌نژاد
نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار