تاريخ انتشار: 26 آبان 1400 - 08:25
گزارشی از عملکرد تیم جانبازان و معلولین استان +عکس

داد خبر؛  سی و پنجمین دوره مسابقات قهرمانی کشور در رشته دو و میدانی، به مناسبت هفته بسیج و شناخت نفرات برتر با مقیاس رکورد چهارمی پارآسیایی از ۲۳ تا ۲۵ آبان در تهران برگزار گردید.

 

طلا، نقره و برنز کشوری سهم جانبازان و معلولین دشتستانی

به گزارش داد خبر، سی و پنجمین دوره مسابقات قهرمانی کشور در رشته دو و میدانی، به مناسبت هفته بسیج و شناخت نفرات برتر با مقیاس رکورد چهارمی پارآسیایی از ۲۳ تا ۲۵ آبان در تهران برگزار گردید.

 

طی گفتگوی کوتاهی که با ستار فتحی سرپرست تیم استان داشتیم، وی گفت: یکی از اهداف این مسابقات شناسایی ورزشکار جهت تشکیل اردوهای آماده‌سازی مسابقات پارآسیایی گوانژو چین  بود.

 

فتحی در ادامه افزود: به جهت اینکه اغلب ورزشکاران در دوران بدن سازی بودند و با توجه به سرمای هوا در روز مسابقات، بر روی رکورد ورزشکارانی که از مناطق جنوبی می‌آمدند تاثیر منفی گذاشت که انشاالله برای اردیبهشت ۴۰۱ که ادامه شناسایی و انتخاب نفرات اعزامی به مسابقات مذکور می‌باشد، یقینا ورزشکاران ما شرایط بهتر این خواهند داشت.

 

سرپرست تیم جانبازان و معلولین استان اظهار داشت: چهار ورزشکار دشتستانی، محمد حسینی، در پرتاب نیزه کلاس f 33 لیلا کبک زن  f44 و  فاطمه منوچهری f20 رکورد سوم پارآسیایی را پشت سر گداشتند و در مجموع لیلا کبک زن مقام طلا، محمد حسینی  مدال نقره، فاطمه منوچهری مدال برنز و هدیه فاصل مقام پنجم را کسب کردند و محمد رضا احمدیf34 مدال برنز، سید محسن حسینی پناه  کلاس f34 رتبه برتر کلاس خودشان در پرتاب وزنه از گناوه، دانیال زائرحسین‌پور بوشهری کلاس f38 در پرتاب نیزه، رتبه برتر کلاس خود ، حمید صمدیان از بوشهر کلاس t47 رتبه برتر کلاس خود رشته پرش طول، ایمان فرجی t46 رتبه برتر کلاس خود و مدال برنز دوی ۴۰۰ متر پس از ادغام کلاس‌ها از جزیره شیف شهرستان بوشهر با مربیگری آقای  آقای ایمان تقی پور از بوشهر دیگر افتخارات این دوره از مسابقات بودند.

 

لازم به ذکر است بخاطر محدودیت کرونایی و اینکه فقط نفرات با رکوردهای بالا شرط حضور در مسابقات را داشتند. برای  اهدا مدال در بیشتر کلاس ها در حالت ادغام صورت گرفت.


 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار