تاريخ انتشار: 25 آبان 1400 - 21:46
با حضور فرماندار دشتستان؛

دادخبر؛ به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی فتح الله نوروزی فرماندار دشتستان با هیئت همراه در افتتاحیه نمایشگاه کتاب در سالن تبلیغات اسلامی حضور یافتند.

افتتاحیه نمایشگاه کتاب بمناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

 به گزارش دادخبر، به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی فتح الله نوروزی فرماندار دشتستان با هیئت همراه در افتتاحیه نمایشگاه کتاب در سالن تبلیغات اسلامی حضور یافت.


به همین مناسبت از چند تن از افراد شناخته‌شده شهرستان دوسوال کوتاه پرسیدیم.


آخرین کتابی که خواندید چه بود؟ یک جمله درمورد هفته کتابخوانی بگویید.

 

فتح الله نوروزی فرماندار: تولدی دیگر -  کتاب نقش بسیار مهمی در تقویت مهارتهای ارتباطی و رشد حیات اجتماعی افراد دارد و نویسندگان بومی باید به جوانان و نوجوانان معرفی شوند و کتابخوانه های شهر و مدارس باید کتابهای نویسندگان بومی را به خوبی معرفی کنند


ارسطو قائدی رئیس شورای شهر: ۴۸ قانون مدیریت - گسترش کتاب و کتابخوانی در مناطق کم برخوردار در اولویت شهرداریست.


شنان پور رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی: نمادگرایی در نمایش - هفته کتابخوانی شروع هرروز زندگیست کتاب را باید سرلوحه قراردهیم همه کتابها مفید هستند هر کتابی که حتی یک جمله خوب در ان باشد مفید است.


رهسپار معاون ارشاد: حراج واژه های ممنوع - هفته کتابخوانی هفته معرفت است هفته ی ارتباط با کتاب و نویسندگان است که انشالله با برگزاری این نمایشگاه ها بتوانیم بیشتر با کتابها و نویسندگان اشنا شویم.


فاطمه فولادی فعال مدنی: قدرت توانگری - هرچیزی که به تفکرات کمک  کند معلومات را بالا ببرد خوب است و کتاب باعث میشود ذهن آدم تنبل بار نیاید.


حسین کمالی رئیس اتاق اصناف: دشتستونی - امیدوارم باتوجه به افتتاح چنین نمایشگاه هایی شاهد افزایش و بالا رفتن سرانه کتابخوانی در کشور و دانش افزایی در شهرستان باشیم و با دانش بیشتر زندگی بهتری برای خود و دیگران رقم بزنیم.

 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار