تاريخ انتشار: 15 آبان 1400 - 08:37
سوالاتی که مدت‌هاست از طرف هیئت فوتبال بی‌پاسخ مانده‌است

داد خبر؛ جناب کامرانی‌فر! شما داور بودید و می‌بایست می‌آمدی که داوری کنید. نود دقیقه در زمین کسانی داوری کردید که وقت  اضافه پانزده دقیقه‌ایی به اهالی فوتبال را به ما دادند...

سفر بی حاصل دبیرکل در ساحل

دادخبر _ محسن پالیزدان: در پایگاه خیری _ تحلیلی «دادخبر» رسالت ما از اول بر صداقت و شفافیت جهت اصلاح امور بنا شده‌بود و انتطار داشتیم مسئولانی که ریگی در کفش ندارند پاسخگو باشند ولی از آخرین مطلب ما در باب هیأت فوتبال استان بوشهر، بیش از یک سال می‌گذرد که دریغ از هیچ جوابی که به انتقادات ما داده‌شود. 


چند روز پیش کامرانی‌فر دبیرکل محترم فدراسیون جمهوری اسلامی ایران و هیئت همراه به استان بوشهر آمدند. هر چند مسئولین استان اطلاع رسانی نکردند اما این حضور از چشم دلسوزان فوتبال استان پنهان نماند.

هر مسئولی در سطح کشوری با آمدنش باید خیر و برکتی برای استان داشته باشد، ولی انگار این حضور فقط یک شو تبلیغاتی برای مسئولین اداره ورزش و هیأت فوتبال استان بود.

 

بیش از یک سال سئوالات و مطالبه گری در مورد مسائل هیأت در خصوص بی توجهی رئیس می‌گذرد و دریغ از یک پاسخ...

حال سئوال ما از جناب کامرانی‌فر دبیر کل محترم فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران: در جلسه هم‌اندیشی به چه اندیشیدید؟ 

(هم‌اندیشی با هیأت فوتبالی که اندیشیدن را از اهالی فوتبال گرفته‌است).

 

جناب کامرانی‌فر 

قطعا با خصوصیات مردم استان بوشهر آشنایی دارید و بارها به این استان در دوران داوری سفر کرده اید. ما مردمان دل پاک ولی مطالبه‌گر و در برابر زورگویان در طول تاریخ ایستادگی کرده‌ایم.

 

با احترام به شما پیشکسوت داوری کشور 

جناب کامرانی‌فر 

شما داور بودید و می‌بایست می‌آمدی که داوری کنید. نود دقیقه در زمین کسانی داوری کردید که وقت  اضافه پانزده دقیقه‌ایی به اهالی فوتبال  را به ما دادند. نمی‌دانستند. این داوری خوبی نبود. ولی باز هم ممنون از صبر و شکیبایی حضرتعالی 

بنده در جلسه: آخرین مطلب پایگاه تحلیلی با عنوان در پیچ و خم فوتبال پاک را به شما تقدیم نمودم. امیدوارم مطالعه فرموده باشید.

 

مطالبات اهالی صادق فوتبال استان وبعضا تخلفات هیأت را که نتوانستیم در حضور شما بیان کنیم .در نوشتار بیان خواهم کرد.

 

دبیرکل محترم فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران 

آیا شما اطلاع دارید خودرو هیات فوتبال استان بوشهر به فروش رسیده؟ و ما بارها از طریق روابط عمومی خواستار ارائه انتشار اسناد مزایده آن شده‌ایم ولی دریغ از یک پاسخ...

سئوال کردن از ریاست محترم هیأت فوتبال استان بوشهر جرم محسوب می‌شود و باید سریعا در دادگاه پاسخگو باشی اما جالب اینجاست که خودش پاسخگو نیست!

طبق ماده 7 بنده 6 اساسنامه دعاوی خانواده فوتبال و احتراز از ارایه شکایات مربوط به فوتبال به مراجع بیرون از حیطه را منع.

ولی بنده گذشت کردم که شکایت به کمیته اخلاق ببرم. حال چگونه گذر کنیم در جلسه که فیلمبرداری نیز شده است؟ و جناب میری سخن گفت. پس چگونه کسی که استاد دانشگاه و عضو هیات علمی است، مربی فوتبال را به دادگاه خارج از ورزش می‌برید؟

 

شما جناب آسایش عضو محترم شورا را خوب می‌شناسید. از ایشان سوال بفرمایید چگونه و طبق کدام بند قانون (که البته بنده به ایشان گفتم ولی باز هم دریغ از یک پاسخ) از رئیس هیات و رئیس کمیته فرهنگی که طبق قانون بر اساس ماده 33 باید طی مدت زمانی معین داشته باشد و آن را گرازش دهد، ساده انگاشته شده‌است. یا طبق قانون دستور عمل ار سوی هیات رئیسه مصوبه کمیته دارد. ضمنا درحکم ذکر نگردیده که عکس آن موجود است. در مورد بعدی که من داد زدم در مورد جناب علوی در مورد کمیته انضباطی بود. و بعد در بی احترامی به استادان حاج بهرام سعیدی و علیرضا سعیدی که در سایت خبری «داد خبر» به آن پرداختیم.

که همه فوتبال چه بد یا خوب در این استان به آنان احترام می گذارند.   


استاد بزرگوار جناب کامرانی فر

خودرو هیات فوتبال استان بوشهر تولید سال 94بوده که در مدیریت سابق هیأت خریداری گردید و کارکردی نیز نداشته‌است.

سئوال ما این است مصوبه هیأت رئیسه دارد؟ کارشناسی رسمی؟ و در کدام روزنامه؟ و طبق کدام کارشناسی اقدام به خرید خودرو کارکرده دیگر می‌کند در صورتی که ادارات یا سازمان‌ها باید تولید سال را خریداری کرده که شائبه تبانی بوجود نیاید؟

 

 

جناب کامرانی‌فر

قبل از هم‌اندیشی با اعضا محترم هیأت فوتبال استان با مدیر کل اداره ورزش و جوانان دیدار کردید که اعضا هیأت نیز در جلسه بودند.

نایب رئیس کجا بود؟ متوجه فاجعه رخ داده در هیات  فوتبال نشدید؟

بنده حقیر با جمع بزرگان و زخم خوردگان فوتبال خدمت شما بودیم ولی لابی تخریب فعال شد که همچنان نیز ادامه دارد. و ما را طرد شدگان از فوتبال خطاب کردند. در صورتی‌که ما عاشقان فوتبال هستیم.

(ما را متهم کردند که کام فوتبال را تلخ کردیم که به دیدار شما آمدیم)

گوشه دیگر از تخلفات را با شما در میان می‌گذاریم.

در سال 99 جناب محتشم طی حکمی جناب سعادتیان را به عنوان معاون کمیته انظباطی و همزمان در همان حکم طبق ماده 33  مسیول کمیته حقوقی منصوب  می کندد و حالا نیز امروز عضو کمیته  انظباطی شاهین عامری عضو باشگاه نگارنده توهین به بزرگان فوتبال.

 

حال ما طرد شدگان را اندیشدید؟

طرد شده دیگر!!!؟

سرپرست دبیری هیات که استعفا داد  و رئیسی که قرار بود فوتبال را پاک کند بدون اینکه طبق قانون  استعفا ان را مطرح کند  در جلسه هیات رییسه او را بر کنار و سرپرست دیگر گذاشت ما آمدیم مطالبات بر حق و زمین مانده که توسط مدیر پروازی بر فوتبال استان تحمیل شده را فریاد بزنیم و راهی برای نجات آن پیدا کنیم.

 

حال سخنی با جناب محتشم داشتم

جناب رئیس پاک

طبق ماده 23 اساسنامه شما باید ساکن مرکز استان بوشهر باشید در حالی که مدیر کل استاندارد استان البرز هستید و ساکن بوشهر نیستید.

اشتباه از شما نیست. اشتباه از دستگاه‌های نظارتی می‌باشد که رسیدگی به چنین موضوعی را نمی‌کنند که چرا خانواده در بوشهر ولی مدیر در البرز...

و اینکه هزینه رفت آمد شما از البرز به بوشهر و بلعکس از کجا تامین می شود؟

از هر زاویه به ان نگاه می‌کنم تخلف می‌باشد:

شما هزینه را از هیات دادید؟

شما هزینه را از استاندارد دادید؟

یا از حساب شخصی

سه صورت دارد که هر سه خلاف قانون و شرع می‌باشد.

 

امروز نه آغاز و انجام جهان است

ای بس غم و شادی که پس پرده نهان است

گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری

دانی که رسیدن هنر گام زمان است

 

 

 

 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار