تاريخ انتشار: 18 مهر 1400 - 17:05

دادخبر؛ معاون نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات آخرین مهلت ثبت‌نام بسته‌های هدیه اینترنت رایگان برای اساتید، معلمان، دانشجویان و طلاب را تا پایان امروز اعلام کرد.

مهلت ثبت‌نام اینترنت رایگان تا پایان امروز تمدید شد

به گزارش دادخبر و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، با شروع سال تحصیلی جدید، عیسی زارع پور؛ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه حضورش در مراسم آغاز سال تحصیلی در یکی از مدارس تهران از اختصاص بسته‌های اینترنت رایگان به دانشجویان، طلاب، معلمان و اساتید دانشگاه‌ها خبر داد. علاوه بر این ترافیک نرم‌افزار «شاد» امسال هم برای دانش‌آموزان و معلمان رایگان است.

 

این بسته‌ها از طریق سامانه ictgifts.ir ارائه می‌شود و برای اساتید دانشگاه‌ها ۶۰ گیگ، برای معلمان ۴۰ گیگ و برای دانشجویان ۳۰ گیگ اینترنت رایگان شش‌ماهه در نظر گرفته شده است. ثبت نام این بسته‌ها از هفتم مهرماه آغاز شده بود و ستار هاشمی، معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد که آخرین مهلت ثبت‌نام اینترنت رایگان، ساعت ۲۴ امروز ۱۸ مهرماه است. به همین منظور معلمان، اساتید و دانشجویانی که تاکنون اقدام به ثبت نام اینترنت نکرده‌اند، می‌توانند تا پایان امروز به سامانه مراجعه و برای دریافت اینترنت اقدام کنند.

 

همه مشمولان می‌توانند برای دریافت این بسته ها، به این سامانه مراجعه کنند و با کد ملی و شماره تلفن همراه خود فرآیند ثبت‌نام را انجام دهند. در این طرح امکان فعال‌سازی و دریافت این بسته‌ها روی تلفن همراه و یا تلفن ثابت (ADSL) متقاضیان پیش‌بینی شده است. با توجه به اینکه فقط یکبار امکان نام‌نویسی در سامانه وجود دارد و شماره تلفن همراه نیز باید تحت مالکیت فرد ثبت‌نام کننده باشد، بنابراین متقاضیان در درج اطلاعات مربوط به خود دقت کافی را داشته باشند.


نظرات کاربران
به علت هزینه های زیاد
....
به علت هزینه های زیاد
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار