تاريخ انتشار: 16 مهر 1400 - 21:20
در قالب برنامه پسین پاماهور +عکس

دادخبر؛ در این برنامه که با حضور اهالی روستای محمدجمالی و در قالب برنامه ی «پسینِ پاماهور» برگزار شد، نونهالان و کودکان نیز پا به پای بزرگسالان در پاکسازی یکی از تفرجگاها در ماهور این روستا نقش ایفا نمودند.

 


روز جهانی کودک و محیط زیست در ماهور روستای محمدجمالی

دادخبر _ مصطفی صفری: امروز جمعه شانزدهم مهرماه سال ۱۴۰۰ خورشیدی و همزمان با روز جهانی کودک و محیط زیست، دوستداران طبیعت و محیط زیست در ماهور روستای محمدجمالی در استان بوشهر گردهم آمدند و با پاکسازی محیط اطراف خود، این روز را گرامی داشتند.

 

در این برنامه که با حضور اهالی روستای محمدجمالی و در قالب برنامه ی «پسینِ پاماهور» برگزار شد، نونهالان و کودکان نیز پا به پای بزرگسالان در پاکسازی یکی از تفرجگاها در ماهور این روستا نقش ایفا نمودند تا در این روز بزرگ که به نام آن ها نامگذاری شده است، برگ زرینی در دفتر خاطرات خود ثبت نمایند.

 

یاسین گودرزی، محمد عمرانی، مهدی صداقت، آرین عمرانی، ایلیا عمرانی، بزرگمهر صداقت، عرشیا عمرانی، مهربد عمرانی، مهرانا عمرانی، یوسف عمرانی، امیر محمدی، امیررضا کابلی، آرتین کابلی و امیرعلی کابلی از جمله نوشکفتگان باغ زندگی بودند که امروز دست دوستی و مهربانی بر سر و روی طبیعت و محیط زیست کشیدند.

 

یادآور می شود پیش از اجرای این برنامه نیز دوستداران طبیعت در روستای محمدجمالی، با قرار دادن لاستیک های مستعمل به فواصل معین در محدوده ی مرزی سنگ شکن و مراتع روستای خود، نشان گذاری های خود را که پیش از این با کاشت نهال انجام داده بودند برجسته تر نمودند تا جلوی تخریب بیش از پیش طبیعت و مراتع روستای خود را بگیرند.
نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار