تاريخ انتشار: 30 شهريور 1400 - 10:31

دادخبر؛ روز دو شنبه 29 اردیبهشت ماه سال 1400 بار دیگر عاشقان طبیعت گرد هم آمدند تا در پسینگاه عاشقی به یاری نهال های کاشته شده از زمستان قبل بشتابند.

پسینگاه عاشقی با همیاری در درختیاری +عکس

به گزارش دادخبر، روز دو شنبه 29 اردیبهشت ماه سال 1400 بار دیگر عاشقان طبیعت گرد هم آمدند تا در پسینگاه عاشقی به یاری نهال های کاشته شده از زمستان قبل بشتابند.

 

در برنامه درختیاری  امروز مهمان ویژه از دفتر نماینده برازجان دکتر رضایی بنام آقای کربلایی رضا موحدی فرد  حضور داشتند که به یاد سردار شهید قاسم سلیمانی نهال هایی را نیز غرس کردند.

 

لازم به ذکر است پیرو آشنایی بیشتر با دانش محيط زيست و توجه ویژه به این مقوله جناب کربلایی رضا موحدی فرد به دامان طبیعت آمدند تا در کنار سایر دوستان، موارد دیگری را مورد تحقیق و بررسی قرار دهند که در حین انتقال شرایط زیست محیطی استان به نماینده محترم، خود نیز از نزدیک وضعیت موجود را لمس کرده و در راستای اهداف محیط زیستی سازمان های مردم نهاد گامی رو به جلو بردارند.

 

در این برنامه همیاری با معرفی  گونه های درختی بومی منطقه و نیاز به گسترش و جایگزینی این گونه ها و همچنین مقوله فرهنگ سازی، زمینه برای ارتباط بیشتر جهت تبادل نظر در راستای حفاظت از محیط زیست نیز فراهم گردید.

 

برنامه درختیاری از ساعت 6 تا 8 عصر ادامه داشت و امید است که روزی تمام سرزمین ایران سرسبز و آباد گردد

 

 

خبرنگار :ایوب بازآمده

 عکاس:عبدالرحیم نوروزی


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار