تاريخ انتشار: 22 شهريور 1400 - 11:16

دادخبر؛ دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر با اشاره به متلاشی شدن باند قاچاقچیان حرفه‌ای در استان گفت: با متلاشی شدن ۱۳ باند امسال بیش از ۷ تن انواع مواد مخدر در استان بوشهر کشف شده است.

۷ تن انواع مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد

به گزارش دادخبر، ارسطو ترکمان‌منش با قدردانی از تلاش عوامل مبارزه کننده با سوداگران مرگ در استان بوشهر اظهار داشت: تمام محورهای مواصلاتی، سواحل، مرزهای دریایی خلیج‌فارس و نقاط مختلف استان بوشهر شبانه‌روز مورد رصد و پایش قرار دارد و برای سوداگران مرگ این استان ناامن است.

 

وی از انهدام باند قاچاقچیان حرفه‌ای مواد مخدر در استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: تا 20 شهریور امسال 13 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان بوشهر شناسایی و متلاشی و بیش از 7 تن انواع مواد مخدر از آنان کشف شده است.

 

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر بیشترین کشفیات مواد مخدر را مربوط به نیروی انتظامی دانست و خاطر نشان کرد: در 5.5 ماه گذشته از 7 تن و 146 کیلوگرم مواد مخدر کشف شده 4 تن و 116 کیلوگرم آن مربوط به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر است.

 

ترکمان‌منش با اشاره به کشف 2 تن و 619 کیلوگرم مواد مخدر توسط کارکنان اداره کل اطلاعات استان بوشهر گفت: در این مدت 411 کیلوگرم مواد مخدر توسط نیروهای مرزبانی استان بوشهر کشف شده است.

 

وی از دستگیری یک‌هزار و 357 نفر قاچاقچی مواد مخدر در استان بوشهر در مدت یاد شده خبر داد و تصریح کرد: بیشترین کشفیات در مسیر خشکی ترانزیت و از ابتدای امسال تاکنون 70 درصد مواد مخدر کشف شده استان بوشهر در مسیر خشکی و ضبط شده است.

 

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر با بیان اینکه مسیر ترانزیت قاچاق مواد مخدر از دریا به خشکی تغییر یافته است خاطر نشان کرد: در پی ضربه زدن به قاچاقچیان مواد مخدر در عرصه دریا و سواحل استان بوشهر، کشفیات مواد مخدر در مرزهای دریایی در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 9 درصد کاهش یافته است.

 

ترکمان‌منش، تقویت تجهیزات مبارزه با مواد مخدر در پایگاه‌های مرزبانی را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: تقویت و افزایش تجهیزات پایگاه‌های مبارزه با مواد مخدر مرزبانی استان بوشهر در تغییر مسیر فعالیت سوداگران مرگ از دریا به خشکی موثر بوده و دستگاه‌های مبارزه کننده با اشراف اطلاعاتی و آمادگی عملیاتی فعالیت سوداگران مرگ در دریا و خشکی را تحت رصد و پایش شبانه‌روزی قرار می‌دهند.

 

تسنیم


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار