تاريخ انتشار: 20 شهريور 1400 - 15:43

داد خبر؛ طبق سوالی که از روابط عمومی میراث امروز انجام دادم میراث اظهار بی اطلاعی کرد. ولی به هر حال شهر صاحب دارد. شورای جدید که سر پر شوری هم برای آبادانی دارند در این مورد مسئولیت مستقیم دارند.

خبر ثبت جهانی کاروانسرای برازجان و ساخت و ساز غیرمجاز دوباره!

داد خبر _ مجید کمالی‌پور: هنوز چند روزی از پخش خبر ثبت جهانی کاروانسرای مشیرالملک برازجان نمی‌گذرد که باز خبری در فضای مجازی نگرانمان کرد.

گرچه ثبت جهانی به همین سادگی هم نیست و مردی می‌خواهد با کفشهای آهنین برای دویدن، ولی دلمان به همین خوش بود.

 

ماجرا از ادامه همان ماجرای سال گذشته‌ و از این قرار است که سال گذشته شروع شد و با پیگیری مجوز ساخت سازه جدیدی در ضلع جنوبی دژ (کاروانسرا) توسط میراث فرهنگی بوشهر با وجود مجوز شهرداری لغو گردید. اما گویا آقایان ول کن معامله نیستند و باز حرکات موریانه‌وار خود را شروع کرده‌اند.

 

طبق سوالی که از روابط عمومی میراث امروز انجام دادم میراث اظهار بی اطلاعی کرد. ولی به هر حال شهر صاحب دارد. شورای جدید که سر پر شوری هم برای آبادانی دارند در این مورد مسئولیت مستقیم دارند.

جناب فرماندار هم که جای خود دارد .اعضای محترم شورا مخصوصا رئیس کمیسیون فرهنگی شورا حتما متوجه ‌مسیولیت سنگینشان هستند و ‌نیاز به تذکر من نیست.

 

جناب آقای فرماندار!

نمیدانم چند وقت دیگر در این سمت هستید ولی امیدوارم با یکسره کردن کار هر روزه  تشویش اذهان عمومی باقیات الصالحاتی از خود به یادگار بگذارید. ما به اندازه کافی گرفتار کرونا و‌مرگ عزیزانمان هستیم لطفا برایمان دغدغه دیگری نتراشید.

 

 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار