تاريخ انتشار: 18 شهريور 1400 - 07:47

دادخبر؛ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان بوشهر گفت: مهلت طرح ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی در این استان تا ۱۸ مهرماه تمدید شد.

مهلت ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی در بوشهر تمدید شد

به گزارش دادخبر، سرهنگ جابر پاپری روز پنجشنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: پلیس راهور به منظور پیشگیری از تضییع سرمایه مردم در پارکینگ‌ها، با ایجاد شرایط تسهیلی اقدام به ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی می‌کند.

 

وی بیان کرد: مالکان موتورسیکلت یا نمایندگان قانونی آنها می‌توانند با مراجعه به مراکز پلیس ۱۰+ و ارائه مدارک مالکیت شامل کارت ملی، برگ سبز موتورسیکلت، کارت مشخصات موتورسیکلت و ارائه قبض رسید پارکینگT نسبت به ترخیص موتورسیکلت خود اقدام کنند.

 

پاپری ادامه داد: با تمهیداتی که در این طرح در نظر گرفته شده هزینه نگهداری در پارکینگ‌ها برابر تعرفه سال ۱۳۹۴ محاسبه و امکان پرداخت خلافی به صورت تقسیط وجود دارد و جرائمی که به علت دیرکرد ۲ برابر شدند، مورد بخشودگی واقع می‌شوند.

 

وی اظهار داشت: درصورت فقدان بیمه نامه شخص ثالث، گواهینامه و یا پلاک موتورسیکلت، با دریافت تعهد نسبت به ترخیص اقدام خواهد شد.

 

 پاپری افزود: موتورسیکلت‌هایی که توسط یگان‌هایی غیر از پلیس راهور یا بنا به دستور مقام قضایی توقیف شده اند، ابتدا باید از همان مرجع رفع توقیف و سپس از مزایای طرح ترخیص ویژه برخوردار شوند.

 

ایرنا


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار