تاريخ انتشار: 26 مرداد 1400 - 16:46
رضا عباسی سرمربی ستارگان دشتستان:

داد خبر؛ هدف ستارگان از حضور در این دوره از لیگ برتر فقط حفظ جایگاه تیم در لیگ بود طوری که تا لحظات آخر به دلیل عدم برخورداری از اسپانسر توانایی حضور در لیگ را نداشتیم. 

از بازیکنانم راضی و به آینده بسیار امیدوارم

به گزارش داد خبر، ستارگان دشتستان دومین بازی خود را در شرایطی با تیم نفت و گاز گچساران برگزار کرد که نتیجه بازی اولش بدلیل دیر رسیدن جواب تست کرونا و لغو بازی، هنوز در هاله‌ای از ابهام است.

 

رضا عباسی، سرمربی تیم ستارگان دشتستان درباره شکست  26-35 برابر نفت و گاز گچساران گفت: ستارگان تیمی کاملا جوان و با میانگین سنی کمتر از 20 سال است. ما اسیر کم تجربگی بازیکنان در ضربات آخر شدیم و چون دستم در نیمکت نیز خالی بود و بازیکنم نیز مصدوم شد، شرایط ادامه بازی برای تیم بسیار سخت شد در غیر این صورت فکر می کنم مسابقه جذابتری می دیدیم.

 

وی هدف حضور ستارگان در این دوره را اینگونه بیان کرد: هدف ستارگان از حضور در این دوره از لیگ برتر فقط حفظ جایگاه تیم در لیگ بود طوری که تا لحظات آخر به دلیل عدم برخورداری از اسپانسر توانایی حضور در لیگ را نداشتیم. 
عباسی در پایان ضمن خدا قوت به بازیکنان خود و تبریک به تیم حریف اظهار داشت: از تمامی بازیکنانم راضی هستم و با توجه به شرایط سختی که داشته‌ایم و بازی که از آنان دیدم به آینده بسیار امیدوار هستم.

نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار