تاريخ انتشار: 26 مرداد 1400 - 08:29
صحبت‌های سرمربی ستارگان قبل از بازی با نفت و گاز گچساران:

دادخبر؛ رضا عباسی: تیم ستارگان دشتستان با تمامی مشکلاتی که برای حضور در رقابت های لیگ برتر هندبال امسال داشت و حتی در حالی که هنوز تکلیف اسپانسر مالی این تیم مشخص نیست راهی این مرحله از مسابقات شد تا تنها هدف آن در این مرحله حفظ سهمیه لیگ برتری هندبال استان باشد.

صرفا برای اینکه از ادامه محروم نشویم حضور پیدا کردیم

به گزارش دادخبر، رضا عباسی سرمربی تیم ستارگان دشتستان پیش از بازی با نفت و گاز گچساران گفت: با سلام خدمت تمامی همشهریان و هم استانی های عزیز

 

ابتدا تسلیت عرض میکنم ایام سوگواری آقا اباعبدالله الحسین را خدمت یکایک شما و پیروان راستین آن امام بزرگوار،تیم ستارگان دشتستان با تمامی مشکلاتی که برای حضور در رقابت های لیگ برتر هندبال امسال داشت و حتی در حالی که هنوز تکلیف اسپانسر مالی این تیم مشخص نیست راهی این مرحله از مسابقات شد تا تنها هدف آن در این مرحله حفظ سهمیه لیگ برتری هندبال استان باشد.

 

میانگین سنی تیم ما در این مرحله کمتر از 20 سال است و البته تیم کاملا بومی،دقت داشته باشید که این تیم حتی یک جلسه تمرین هم نداشته است و صرفا برای اینکه از ادامه مسابقات محروم نشود در این مرحله حاضر شده.امیدواریم در بازی فردا بتوانیم از آبروی هندبال استان دفاع کنیم.

 

حریف ما فردا نفت و گاز گچ ساران است که البته سابقه حضور بیش از 10 سال در لیگ برتر ،کسب عنوان نایب قهرمانی ،حضور در رقابت های آسیایی و حتی جام باشگاه های جهان را در کارنامه خود دارد.و این کار را برای ما که تیمی جوان،کم تجربه و نا آماده هستیم خیلی سخت کرده است.

 

هدف ما فردا یک نمایش آبرومندانه خواهد بود.امیدواریم در ادامه مسابقات با حمایت مردم و مسئولین بتوانیم یک اسپانسر پایدار جذب کرده تا ضمن جذب بازیکنان باتجربه در کنار جوانان شایسته تیم نماینده شایسته ای برای ورزش استان در بالاترین سطح ورزش کشور باشیم.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار