تاريخ انتشار: 24 مرداد 1400 - 05:44
ستارگان دشتستان یک‌ساعت قبل از بازی حاضر بوده‌است

دادخبر؛ ستارگان دشتستان به سختی و با هماهنگی فدراسیون خود را به تهران رساند اما... 

 

فدراسیون هندبال شرایط  را درنظر بگیرد

به گزارش دادخبر، در حالی که باشگاه فرهنگی ورزشی ستارگان دشتستان به دلیل نبود اسپانسر نتوانسته تمرینات پیش فصل خود را برگزار کند و حتی در واپسین روزهای ماقبل مسابقات قصد انصراف از مسابقات لیگ برتر را داشت، با توجه به قول‌های مسئولین و با هدف حفظ مجدد تیم در لیگ برتر بار دیگر و تنها یک روز قبل از مسابقات با هماهنگی و تعامل فدراسیون هندبال راهی تهران شد.

 

در حالی که قرار بود تست کرونای این تیم در ساعت 7:30 صبح برگزار و جواب آن با هماهنگی فدراسیون تا قبل از بازی با تیم صنعت مس کرمان برسد، این تیم به دلیل ترکیدن لاستیک اتوبوس خود تنها با 45 دقیقه تاخیر و در ساعت 8:15 دقیقه خود را به محل تست گیری رساند. البته باید گفت برای پاسخ دادن به جواب تست pcr متکلمان 4 ساعت نیاز است و با احتساب هشت نیم ساعت از تست تیم ستارگان قطعا می‌بایست جواب به دست مسئولین فدراسیون می‌رسید. در این صورت آیا میتوان باشگاه ستارگان را مقصر دانست؟ آیا باشگاه ستارگان دشتستان یک ساعت قبل از شروع مسابقه در محل مسابقات حاضر نبوده است؟ و یا آیا این پیش داوری روابط عمومی فدراسیون هندبال آماده کردن ذهن ها برای رای ده بر صفر به نفع تیم متمول صنعت مس کرمان نیست؟ آیا واقعا ستارگان دشتستان که با تمام سختی ها خود را به مسابقات رسانده باید چنین در شروع لیگ برتر سرخورده شود؟

 

متن خبر فدراسیون هندبال به شرح ذیل است:

سومین دیدار به علت تاخیر ستارگان دشتستان برای حضور در محل تست‌گیری و نرسیدن به موقع جواب آزمایش تیم ستارگان دشتستان لغو شد. 

 

سومین بازی از نخستین روز لیگ برتر هندبال مردان باشگاه‌های ایران در سال 1400 به دلیل نرسیدن جواب آزمایش تست کرونای تیم ستارگان دشتستان لغو شد.

نخستین روز سی و چهارمین دوره لیگ برتر هندبال مردان باشگاه های ایران، از صبح امرو،ز شنبه 23 مردادماه، در سالن خانه هندبال سردار شهید قاسم سلیمانی آغاز شد.

در نخستین دیدار امروز تیم های سپاهان نوین و شهید شاملی کازرون به مصاف هم رفتند که در پایان تیم شهید شاملی کازرون 25 بر 20 پیروز شد و در دومین دیدار امروز نیز ذوب آهن اصفهان 29 بر 24 پاس ناجا قم را از پیشرو برداشت. 

سومین دیدار امروز نیز قرار بود از ساعت 17 بین تیم های ستارگان دشتستان و صنعت مس کرمان برگزار شود که به دلیل نرسیدن جواب آزمایش تست کرونای تیم ستارگان دشتستان در ساعت مقرر، برگزار نشد و تصمیم گیری در خصوص این دیدار توسط کمیته مسابقات در روز های آینده انجام می گیرد. 

بر اساس اعلام کمیته مسابقات تیم ستارگان دشتستان مطابق با برنامه اعلام شده به تیم ها می بایست روز گذشته (جمعه 22 مردادماه) جهت تست کرونا در محل تست گیری حاضر می شد که با توجه به رسیدن این تیم در ساعت 8 و 30 دقیقه صبح امروز(شنبه 23 مرداد ماه) به محل تست گیری، آزمایش تست کرونای این تیم دیرتر از تیم های دیگر گرفته شد و تا ساعت 17:30 امروز جواب تست کرونای تیم ستارگان دشتستان توسط آزمایشگاه معرفی شده از سوی فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام نگردید و بر اساس قوانین برگزاری این رقابت ها از ورود تیم ستارگان دشتستان به محل برگزاری مسابقات جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و رعایت دقیق اجرای پروتکل های بهداشتی جلوگیری به عمل آمد.

 

 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار