تاريخ انتشار: 03 مرداد 1400 - 11:43

دادخبر؛ معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری گناوه گفت: چهار واحد نانوایی متخلف در شهرگناوه پلمب شدند.

۴ واحد نانوایی متخلف در گناوه پلمب شد

به گزارش دادخبر و به نقل از مهر، حسین امیری اظهار داشت: در پی گلایه‌مندی مردم در خصوص تخلفات برخی واحدهای نانوایی گناوه به دلایلی مانند تعطیلی خودسرانه و خارج از برنامه کاری، پس از بررسی‌های دقیق میدانی و اخذ تذکرات کتبی و شفاهی از متخلفین وبا تاکید فرماندار محترم گناوه مبنی بر برخورد با این گونه واحدهای متخلف، کارگروه ویژه‌ای صبح امروز، به صورت قاطع و جدی به موضوع ورود کرده و بازرسی از چندین واحد انجام شد.

 

معاون توسعه و برنامه‌ریزی فرمانداری گناوه افزود: پس از تجمیع گزارش‌ها با حضور اعضای این کارگروه، چهار واحد نانوایی متخلف به علت تعطیلی خودسرانه، رعایت نکردن وقت کاری و پروتکل‌های بهداشتی در شهر گناوه پلمب شد.

 

وی گفت: نانوایی‌ها یادشده در طی چندین مرحله به دلایل تخلف با تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی ارجاع و کسر از سهمیه آرد انجام شده است.

 

وی با تاکید بر اینکه این بازرسی‌ها همچنان ادامه خواهد داشت اضافه کرد: همشهریان در صورت مشاهده تخلف و یا اعتراض نسبت به کار نانوایی‌ها مراتب را اطلاع دهند.

 

شهرستان گناوه دارای بیش از ۵۰ واحد نانوایی است که اعتراض‌های زیادی به خصوص در هفته‌های اخیر نسبت به مشکلات کیفیت نان، تعطیلی خودسرانه و خارج از برنامه نانوایی‌ها و مشکلات دیگر از سوی مردم در رابطه با فعالیت برخی از این واحدها مطرح شده است.

 

 


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار