طراحی سایت
تاريخ انتشار: 14 فروردين 1400 - 09:32

دادخبر؛ عليرضا حقيقي دروازه بان  گل گهر معتقد است اين تيم امتيازات حساسي که در دور رفت بازي ها از دست داده مي تواند در بازي ها باقي مانده بدست بياورد. 

حقیقی: آنچه بین من و قلعه‌نویی رخ داد طبیعی بود

به گزارش دادخبر، ورزش3 نوشت: عليرضا حقيقي دروازه بان  گل گهر معتقد است اين تيم امتيازات حساسي که در دور رفت بازي ها از دست داده مي تواند در بازي ها باقي مانده بدست بياورد. 

 مرد شماره يک تيم ملي در جام جهاني 2014 بعد از سال ها حضور در فوتبال اروپا تبديل به بازيکن حرفه اي شده بطوريکه در مواجه با اتفاقاتي که بر خلاف ميل باطني اوست معقول حرف مي زند و تصميم مي گيرد. با عليرضا بعد از بازگشت دوباره به ترکيب گل گهر حرف زديم که اين مصاحبه را مي خوانيد: 

 

*به نظر مي رسد گل گهر از کورس قهرماني خارج شده است ...

حرف از قهرماني در ليگ برتر با توجه به اينکه تيم فصل دوم حضور در ليگ برتر را سپري مي کند منطقي نيست. ما با اين انگيزه وارد بازي ها نشديم اما مي توانستيم نيم فصل را با رتبه بهتري به پايان ببريم و امتيازات حساسي را از دست داديم. فصل پر نوساني را پشت سر مي گذاريم. به خاطر کرونا، اردوهاي تيم ملي و بازي هاي ليگ قهرمانان آسيا. به خصوص که تماشاگران هم نمي توانند در استاديوم ها حاضر شوند و تيم هاي مورد علاقه اشان را تشويق کنند. به نظر من گل گهر بايد بازي به بازي سنجيده شود نه به خاطر چند بازي مدعي قهرماني معرفي شود و به خاطر از دست دادن چند امتياز اين گونه عنوان شود که تيم شانس قهرماني را از دست داده است. ما مي توانيم شرايط خود را در جدول رده بندي بهتر کنيم. ما در خيلي از بازي ها موقعيت هاي حساسي را از دست داديم. به اين خاطر که خيلي کنار هم بازي نکرديم و هنوز به شناخت صد در صدي از همديگر دست پيدا نکرديم. پرسپوليس چهار فصل متوالي است که قهرمان ليگ برتر مي شود و اين به خاطر است که برانکو از فني و تفکر سيستمي را در تيم نهادينه کرد که به قوت خود باقي است و آقا يحيي هم با ايده هاي نو اين راه را به خوبي ادامه داده است. تيمي که مي خواهد قهرمان ليگ برتر شود بايد بازيکنانش چند فصل کنار هم بازي کرده باشند. در اين ليگ قهرماني گل گهر خيلي سخت است. با توجه به حضور پرسپوليس. با توجه به حضور تيم هاي پر مهره اي چون سپاهان و استقلال. ما اين سابقه را نداريم. اما خوشبختانه در بازي هايي که ما انجام داديم ارايه گر فوتبال خوبي در برابر حريفان بوديم. در هفته هاي سپري شده اين طور نبوده ما در بازي با حريفان اتوبوس را پارک کنيم و به دنبال ضد حمله باشيم. ما فوتبال خوبي در برابر حريفان بازي کرديم. حالا مي توانيم در هفته هاي باقي مانده امتيازات از دست رفته را جبران کنيم. همه چيز در فوتبال امکان پذير است. اينکه در بازي هاي باقي مانده يکي از موفق ترين تيم ها باشيم. 

 

*از زماني که به فوتبال ايران برگشتي چند اردوي تيم ملي برگزار شده و يک بار هم به اردوي تيم ملي دعوت نشدي؛ حرفي در اين باره نداري؟ 

به عنوان يک بازيکن حرفه اي به تصميم آقاي اسکوچيچ احترام مي گذارم؛ از سويي تلاش خواهم کرد در بازي هاي باشگاهي عملکرد بهتري از خود به نمايش بگذارم تا هم چنان شانس دعوت به اردوي تيم ملي را داشته باشم.


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار