طراحی سایت
تاريخ انتشار: 27 اسفند 1399 - 12:49

دادخبر؛ سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: در مجموع شاهین علاوه بر شاهین مجیدی و امیرحسین موسی‌زاده قادر است تا پنج بازیکن جدید دیگر جذب کند که با اولویت‎ بندی نسب به انجام این مهم اقدام خواهد شد.

سرمربی شاهین بوشهر: این تیم پنج بازیکن جدید جذب می‏‌کند

به گزارش دادخبر، داوود مهابادی روز چهارشنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: تیم شاهین بازیکنان باکیفیتی دارد اما با این وجود نیاز است تا در برخی از پست‌‎ها بازیکنان با کیفیت دیگری نیز به تیم اضافه شوند.

 

وی بیان کرد: چند بازیکن شاهین از تیم جدا و چند بازیکن نیز در ابتدا فصل مصدوم شدند که این موضوع جذب بازیکنان جدید را ضرورت بخشیده است.

 

مهابادی اظهارداشت: در نیم فصل جذب بازیکن دشوار است چرا که بازیکنان تحت قرارداد با تیم ‏های خود هستند  با این حال باشگاه تلاش دارد تا دربرخی از پست‏‌ها بازیکنانی جذب شاهین شوند.

 

وی اظهارداشت: تمام هدف و نیت کادر فنی کسب بهترین نتیجه ممکن برای شاهین است و در این راستا با تمام تعهد و انرژی بتوانیم این مهم را محقق کنیم.

 

سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر افزود: پیشکسوتان از ارکان اصلی تیم شاهین بوشهر هستند که از همین جا برای ادامه کار در شاهین از آنها رخصت می‎ گیرم و همچنین از نظرات آنها برای موفقیت تیم استفاده خواهم کرد.

 

مهابادی اظهارکرد: در هر تیم بازیکنان رکن اصلی تیم و مورد حمایت هواداران و باشگاه هستند اما در این بین مهم‏تر از آنها هوادران هستند که به تیم انرژی می ‏دهند و باشگاه نیز در قبال آنها مسئولیت دارد تا بهترین عملکرد را داشته باشد.

 

وی گفت: تیم فوتبال شاهین بوشهر نیز با تمام وجود تلاش می ‎کند تا دل فوتبال دوستان استان و بویژه هواداران خود را شاد کند.

 

شاهین بوشهر اکنون با ۲۷ امتیاز در رتبه ششم جدول لیگ دسته یک فوتبال کشور قرار دارد.

 

ایرنا


نظرات کاربران
هنوز نظري براي اين مطلب ارسال نشده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار