تاريخ انتشار: 04 خرداد 1394 - 19:03

درباره ما

برچسب ها:
درباره ما

نظرات کاربران
مرتضي نظري بيش از 6 سال قبل گفت:
مدير محترم دات
سلام
من مرتضي نظري هستم و ضمن تبريك به مديريت خوبي كه در اين سايت وزين داريد بابت لطف شما بابت انتشار يادداشت اينجانب در سايت خودتون تشكر مي كنم.
منظورم اين لينك هست:
http://www.datnews.ir/fa/posts/644

پاسخ: درود بر شما
پایگاه خبری ـ تحلیلی "دات نیوز" آمادگی خود را در جهت نشر مطالب زیبا و پربارتان اعلام می دارد.
پایدار باشید
محمد توکلی بيش از 6 سال قبل گفت:
یادداشتی درنقدنوع مواجهه رسانه های جریان اصلاحات از جمله سایت محترم با فیش های حقوق

یک سوزن هم به خودتان بزنید.

از ابتدای شروع به کار دولت روحانی برخی چهره ها و رسانه های جریان اصلاحات گاه از سر دلسوزی و گاه بابت علایق جناحی و متاسفانه گاهی بابت مسائل شخصی تیم رسانه ای دولت را ناکارآمد می نامند. اوج این ماجرا در همین قضیه ی حقوق های نامتعارف ولی مطابق قانون بود که رسانه های این جریان سیاسی انتقادات تندی را متوجه تیم رسانه ای دولت کردند. سوالی که این جا مطرح می شود این است که به واقع تیم رسانه ای دولت چه باید می کرد؟ وقتی رییس جمهور روحانی به هر دلیلی علاقه ای به صراحت در این موضوع و گفتگوی رو در رو با مردم ندارد تیم رسانه ای باید او را وادار به این کار کند؟ اساسا اختیار این کار را دارد؟
زمانی که رسانه های جریان اصلاحات که قرار است به وقت مشکل یار دولت باشند بابت چند کلیک بیشتر یا فروش بیشتر روزنامه با جریانی که خودشان هم می دانند از کجا آب می خورد همراه می شوند و سعی در پررنگ کردن ماجرای فیش های حقوق دارند از تیم رسانه ای دولت چه انتظاری است؟همراهان رسانه ای دولت حرفشان را از طریق کدام رسانه به گوش مردم برسانند وقتی از صدر تا ذیل رسانه هایی که حامی دولت اند مشغول بزرگنمایی ماجرای حقوق هاست؟
اصلا بیاییم در توهممان فکر کنیم که مردان رسانه ای رییس جمهور به دنبال تک دوره ای شدن مسئولیت اویند ، در خیالمان ، آشنا و نهاوندیان و اسماعیلی و ... را نفوذی های دیگران در دولت بنامیم ، اصلا تیم رسانه ای دولت روحانی فشل و ناکارآمد و هر صفت ناپسندی که می گویند؛ در کنار این همه "جوالدوز زدن به دیگران" بد نیست "یک سوزن هم به خودتان بزنید" . خوب است یک بار نوع مواجهه رسانه ای تان با فیش های حقوق در زمانهایی که افشا می شوند را مقایسه کنید با پوشش رسانه ای که به توضیحاتی که داده می شود می دهید.
چند درصد مردم با خبرند که این حقوق های نجومی مطابق قانون پرداخت شده است و از جنس مفاسد اقتصادی نیست؟ چند درصد مردم غارتگری های امثال بابک زنجانی و امیرمنصور آریا و بنیاد تعاون ناجا و ... را بابت عملکرد غلط رسانه های جریان اصلاحات در این موضوع برابر این فیش های حقوقی گرفته اند؟ چند درصد مردم فکر می کنند که در این دو سه سال اخیر این حقوق ها پرداخت می شود و در گذشته از این حقوق های خبری نبوده؟ چند درصد مردم خیال می کنند که این جور پرداخت ها فقط در دولت به معنای قوه مجریه است و در سایر نهادها و سازمان ها خبری از این حقوق ها نیست؟چند درصد مردم با خبرند که بخش قابل توجهی از حقوق هایی که افشاگرانِ یادآور مارکسیست های اول انقلاب افشا کرده اند یا برگردانده شده یا اساسا به افراد پرداخت نشده است؟ وظیفه ی اطلاع رسانی در این موضوعات به عهده ی کیست؟ تیم رسانه ای دولت؟ سلّمنا، با کدام ابزار؟ صداوسیما؟ شوخی می فرمایید ، ایران و ایرنا؟ رسانه ای که اداره اش مستقیما بر عهده ی دولت (هر دولتی) است حرفش خریدار ندارد. می ماند رسانه های جریان اصلاحات که این جور که پیداست صفحات مجازی و کاغذی شان را با دستپخت حضرات افشاگر بسته اند و جایی برای نشر این توضیحات ندارند. اگر خوابیده اید تا دیر نشده بیدار شوید و اگر خود را به خواب زده اید خداوند بیدارتان کند.
پاسخ: درود بر شما جناب آقای توکلی

سپاس از نظرتان
ضمن اینکه قسمتهایی از نظر شریفتان کمی نامفهوم و گنگ بود باید خدمتتان عرض کنم این سایت کاملا مستقل با مشی صلاح طلبی می باشد و نه به دولت بند است و نه جایی دیگر.
و اصولا وظیفه ی ما هم رسانه ی دولت بودن نبوده و نیست. فیش های حقوقی را هم که فرمودید با اینکه اکثر این فیش ها کاملا قانونی بوده اند اما قانونی که در دولت گذشته وضع شد و باعث بروز چنین مشکلاتی شده است.
اما
سوالاتی که فرموده اید بسیار ارزشمند و قابل تامل است.
اگر مایل باشید با شماره زیر تماس بگیرید تا یادداشتتان را در سایت منعکس نمائیم.
09391706258

بار دیگر تشکر از نظر و یادداشتتان
صداقت بيش از 5 سال قبل گفت:
سلام خبری در مورد شرکت زرین برگ خلیج فارس تو سایتتون گذاشتین اما هیچ شماره ای از این شرکت وجود نداره اگه شماره ای از این شرکت دارین لطفاً برای من بفرستین
پاسخ: درود بر شما
09164231855
سارا مددی
دقیقی 4 ماه قبل گفت:
سلام
وقت شما بخیر
ممنون از پایگاه خبری خوب شما
اگر میشه لطفا بفرمایید که از چه طریقی میشه با مدیر مسئول پایگاه خبری دات نیوز، صحبت کرد؟
پاسخ: سلام
وقت شما بخیر
اسفندیار فتحی هستم مدیر پایگاه خبری ـ تحلیلی «داد خبر»
با افتخار درخدمتتون هستم
09171706258

شماره واتساپ 09391706258
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

جدیدترین اخبار