طراحی سایت
جستجو:
لایحه تشدید مجازات فرزندکشی

دادخبر، معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور گفت: متن لایحه تشدید مجازات قتل فرزند توسط پدر از سوی قوه قضاییه بررسی مبسوط شده و هم‌اکنون برای بررسی نهایی در کمیسیون لوایح دولت قرار دارد. 

ارسال شده 2 ماه پيش در یادداشت ، نظر (0)
تکرار سریال همیشگی

داد خبر؛ اگر فوتبال ایران را نه حتی به‌صورت حرفه‌ای که به‌عنوان یک نفر که در گذشته تنها دوشنبه‌ها پای «نود» و شایدحالا پای برنامه «فوتبال برتر» می‌نشست، دنبال کرده باشید، می‌دانید که بیش از ۱۰ سال است که یک کلمه بارها برای ما تکرار شده است: «خصوصی‌سازی».

ارسال شده 3 ماه پيش در یادداشت ، نظر (0)
ترجیح می‌دهم مارادونا الگویم باشد

داد خبر؛ پله نابغه بود ولی همواره در کنار روسای جمهور برزیل بود و وزیر ورزش هم شد. او با این که از فقر به شهرت و ثروت رسید ولی مردم خود را فراموش کرد و دائماً کنار قدرت بود اما دیگو کنار مردم بود و من ترجیح می‌دهم مارادونا الگویم باشد. او بزرگ‌ترین چهره فوتبال بود.

ارسال شده 3 ماه پيش در یادداشت ، نظر (0)
درسی که آسید مهدی علوی به من آموخت

داد خبر؛  در عین اینکه دیگر برای نبودنش و لبخند و تواضع همیشگی‌اش ناراحت و دلتنگم، اما راضی و خوشحالم از اینکه آن موضوع را به ایشان گفتم و فهمیدم که نه تنها نقشی در آن ماجرا نداشته‌اند بلکه اصلا بی اطلاع هم بوده‌اند...

ارسال شده 3 ماه پيش در یادداشت ، نظر (0)
وقتی مارادونا گریست

داد خبر؛ زندگی مارادونا با یک نقاب ساده می‌توانست جور دیگر شود و از این همه خلاف و بدهکاری و اعتیاد و نظرات چالش‌برانگیز دور باشد. ولی مارادونا از جمله افرادی بود که هرگز به خودش نه نگفت. دوست داشت نقش فیدل و چگوارا را بر بدن خود داشته‌باشد، دوست داشت به آمریکا بتازد، دوست داشت با تراکتور سر تمرین برود... 

ارسال شده 3 ماه پيش در یادداشت ، نظر (0)
سردار شما چرا؟!

داد خبر؛ من افتخار آشنایی از نزدیک با شما را نداشته‌ام اما از  کسانی که واقعا حرفشان برایم سند است پیرامون فضائل اخلاقی شما بسیار شنیده‌ام. و تا جایی که به دوستی گفتم کاش ایشان را از نزدیک می‌دیدم و با هم هم‌کلام می‌شدیم.

ارسال شده 3 ماه پيش در یادداشت ، نظر (26)
بودجه موسسه فلان آقا و بهمان سازمان را حذف کنید و به مردم بدهید!

داد خبر؛ با توجه به شرایط و وضعیت اقتصادی جامعه در عصر کرونا  دولت و مجلس باید در تخصیص بودجه وسواس بسیاری به خرج دهند. بودجه سال آینده می‌تواند حکم سنگر و پناهگاه‌هایی را داشته باشد که جان مردم از موشک و خمپاره نجات می‌دهد.

ارسال شده 4 ماه پيش در یادداشت ، نظر (1)
آخرین فریاد پیش از صدای رگبار

داد خبر؛ ۱۹ آبان ۱۳۳۳ سیدحسین فاطمی، مدیر روزنامه باختر امروز و وزیر امور خارجه دولت دکتر مصدق، بعد از ماه‌ها بازداشت، تیرباران شد.

ارسال شده 4 ماه پيش در یادداشت ، نظر (0)
زنان لرده‌ی از حماسه‌سازان کوه عقاب‌ها

داد خبر؛ درباره زنان لرده‌ای و شجاعت آنها در این جنگ روایت‌ها فراوان است و اینکه چگونه تفنگ به مردان رسانده اند و حتی همپای مردان تفنگ بدست گرفته و جنگیده‌اند. یا اینکه صدای کِل زدن آنها در کوهستان چنان رعب و وحشتی در دل اجنبی انداخته بود که شنیده‌ایم بعدها فرمانده انگلیس نام کوه لرده را کوه عقابها نام گذاشت و گفت ما هنوز نمی دانیم در جنگ کوه عقاب‌ها ما با چند گروهان ارتش رو برو بوده‌ایم.

ارسال شده 4 ماه پيش در یادداشت ، نظر (21)
چین در آرامش، جهان در باتلاق کرونا

داد خبر؛ 

ارسال شده 4 ماه پيش در یادداشت ، نظر (0)
این ره که تو میروی به ترکستان است

داد خبر؛ در اثبات  ناکارآمدی نمایندگان این دوره همین بس که  در عرض چهار ماه شروع این مجلس قیمت ارز چند برابر شده و هزینه زندگی  چند برابرتر...

ارسال شده 4 ماه پيش در یادداشت ، نظر (9)
تن فروشی و آب آشامیدنی! ببخشید که ما نمی‌میریم

داد خبر؛ فکر می‌کنید بعد از دیدن این فیلم خواب‌شان برده؟ زنی به خاطر آب آشامیدنی تن فروشی کرده است؟ جا دارد که بمیریم با شنیدن این خبر!

ارسال شده 4 ماه پيش در یادداشت ، نظر (0)
بررسی "فتنۀ کودتای خزنده" سال 1363 در سپاه

داد خبر؛ این بچه‌ها به‌شدت مظلوم بودند؛ حتی مظلوم‌تر از شهید بهشتی. این مظلومیت باید آشکار شود که به اینها چه ظلمی شده است. درمورد شهید رستگار حتی اجازه ندادند در پادگان خودش تشییع شود! اصلا کجا می‌بینید که رستگار یا بهمنی مطرح باشند، مگر کم کسانی بودند؟!

ارسال شده 5 ماه پيش در یادداشت ، نظر (0)
۳ خودکشی در دوهفته

دادخبر؛ طی دو هفته اخیر سه خودکشی در سطح استان بوشهر رخ داده است. اگر چه از علت و انگیزه خودکشی سوم هنوز خبری در دست نداریم ولی بی شک دو خودکشی دیر و کنگان در ارتباط معنادار با فقر و آسیب های ناشی از آن واقع شده است.

ارسال شده 5 ماه پيش در یادداشت ، نظر (0)
همان احمدي‌نژاد

داد خبر؛ كمترين حرفي به رييس دولت وقت با اتهام توهين به رييس‌جمهور با حبس و فشارهاي آنچناني مواجه مي‌شد، تمام نظام پشت سر او در آمدند، ۷ نفر از ۱۲ عضو شوراي نگهبان از او حمايت كردند، سخنران ميتينگ انتخاباتي او عضو رسمي شوراي نگهبان بود كه قرار بود داور بي‌طرف رقابت انتخاباتي باشد، دبير اين شورا قاطع‌ترين حمايت‌ها را از او مي‌كرد، موضع و نهادهاي امنيتي و انتظامي كه ديگر گفتن ندارد.

ارسال شده 5 ماه پيش در یادداشت ، نظر (0)
صفحات: 1 | 2 | 3 | ... | 30 | 31 | 32

جدیدترین اخبار