طراحی سایت
جستجو:
دو روی سکه سقوط هواپیما: از ابهامات بی پاسخ تا حفظ حرمت امامزاده

داد خبر؛ روایت رسمی از ماجرای سقوط هواپیما، هر چند یک گام به جلو بود، اما هنوز نتوانسته است افکار عمومی را متقاعد کند. سوالات و ابهامات متعددی در این باره وجود دارد که نه در بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح بدان پرداخته شده و نه اظهارات سردار حاجی زاده، فرمانده هوافضای سپاه پاسخ مناسبی به آنها بود. فراتر از این، آنچه رسماً اعلام شده، ابهامات جدیدتری را ایجاد کرد.

ارسال شده حدود 9 روز پيش در تیتر2 ، بازديد: 27 - نظر (0)
اردشیر زاهدی: ژنرال سلیمانی سرباز شرافتمند وطن بود

داد خبر؛ "ژنرال سلیمانی یک سرباز وطن‌پرستِ شرافتمندی بود که بچه‌ی ایران بود، ساختۀ ایران بود و در تاریخ خواهد بود".

ارسال شده حدود 16 روز پيش در تیتر2 ، بازديد: 31 - نظر (0)
 آیا هنرمندان جای روشنفکران را خواهند گرفت؟

داد خبر؛ بحرانی که امروز در نظم جدید فناورانه به وجود آمده است پرسش از همبستگی‌ها است. برخی امروز از اتمیزاسیون حرف می‌زنند و می‌گویند که بافت اجتماعی در حال سست شدن است و فردگرایی‌های خودخواهانه برجسته شده است. 

ارسال شده حدود 23 روز پيش در تیتر2 ، بازديد: 38 - نظر (0)
سردار فضلی از عملیات «کربلای ۴» می‌گوید

داد خبر؛ تصور نمی‌کردیم که در شب هم، دشمن با هواپیما ساحل وعقبه ما را بمباران کند. ساعات سختی بود و علی الظاهر کارها خوب پیش نمی‌رفت. به نظرم رسید که بهتر است یکی از ما دوتا یعنی بنده یا «سردارشهید یدالله کلهر» به قرارگاه قدس برویم و آخرین وضعیت را جویا شویم.

ارسال شده حدود 28 روز پيش در تیتر2 ، بازديد: 40 - نظر (0)
 احتمال افزایش وام ازدواج به ۴۵ میلیون تومان

داد خبر؛ سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: میزان افزایش وام ازدواج  فعلا مشخص نیست و نمایندگان پیشنهاداتی چون افزایش وام ازدواج به ۴۰ یا ۴۵ میلیون تومان را دارند.

ارسال شده حدود 1 ماه پيش در تیتر2 ، بازديد: 41 - نظر (0)
«من با تلویزیون حرف نمی‌زنم»

داد خبر؛ «وریا هم می‌داند مردم حرف‌های او را بدون سانسور می‌خوانند و دیگر نگران شنیده نشدن نظراتش نیست. هواداران فوتبال و استقلال هم مصاحبه کامل وریا غفوری را در کانال‌های تلگرامی یا سایت‌های خبری خواندند.»

ارسال شده حدود 1 ماه پيش در تیتر2 ، بازديد: 55 - نظر (0)
راهی هست برای نجات؟!

داد خبر؛ نمی توان دروازه های اقتصاد کشور را به روی دنیا بست، نمی توان هزار سنگ پیش پای کارآفرینان افکند، نمی توان بیمه و مالیات و عوارض سنگین بر صاحبان کسب و کارها تحمیل کرد، نمی توان ادامه حیات شرکت های دولتی و خصولتی و شبه دولتی در رقابت نابرابر با بخش نحیف خصوصی را شاهد بود، نمی توان فضای اقتصادی را تیول آقازاده ها و کارچاق کن ها قرار داد و در همان حال، انتطار داشت حال سفره مردم خوب باشد و اعتراض نکنند و کار به بلوا نکشد.

ارسال شده حدود 1 ماه پيش در تیتر2 ، بازديد: 70 - نظر (0)
بازگشت سیاست به مردم از طریق داوری صندوق رأی

داد خبر؛  سید مصطفی هاشمی طبا از مدیران با سابقه کشور که در انتخابات ریاست جمهوری 96 هم نامزد بود، تأکید دارد که حاکمیت باید بپذیرد مشکلات جدی در کشور وجود دارد. او هم مانند بسیاری دیگر از کارشناسان انتقاد دارد که چرا مردم در تصمیم‌سازی‌ها نقش قابل توجهی ندارند و برهمین اساس تنها راه را بازگشت سیاست به مردم از طریق صندوق رأی می‌داند.

ارسال شده حدود 1 ماه پيش در تیتر2 ، بازديد: 104 - نظر (0)
شکنجه دختر برای شکستن پدر

داد خبر؛ برای همه مبارزان در قید حیاتی که علیه رژیم ستمشاهی به پاخاسته بودند، نام زنده‌یاد اعظم طالقانی، نامی آشناست. 

ارسال شده 3 ماه پيش در تیتر2 ، بازديد: 104 - نظر (0)
از آغاز تا پایان خلیفه بی‌رحم داعش

داد خبر؛ نیروهای نظامی" بغدادی" را جنگجویان پیاده و بمب گذاران انتحاری تشکیل می‌دادند که به تدریج تعداد افراد انتحاری‌ پیشی ‌گرفت.

ارسال شده 3 ماه پيش در تیتر2 ، بازديد: 129 - نظر (0)
مصطفی داننده: 22 میلیارد دلار گم شده است و ما فقط نگاه!

داد خبر؛ حالا که وقت کشیدن موها از ماست‌هاست، چرا کسی به سراغ چنین موی بزرگی در تغار یا تاغاز ماست نمی‌رود؟ مگر می‌شود 22 میلیارد از سرمایه کشور، به جوی ریخته شود و آب از آب تکان نخورد؟ واقعا چرا نهادهای مربوط زمین را به زمان ندوختند تا مقصرین و مهم‌تر از همه پول‌ها را پیدا کنند؟

ارسال شده 3 ماه پيش در تیتر2 ، بازديد: 113 - نظر (0)
فرمول 10 ماده‌ای برای گشودن گره فوتبال به‌ خاطر تماشاگران زن

داد خبر؛ دیر یا زود این اتفاق می‌افتد و این ما هستیم که باید خودمان را با الزامات فیفا تطبیق دهیم نه فیفا با ما. هر چه زودتر باشد کم خسارت‌تر است.

ارسال شده 6 ماه پيش در تیتر2 ، بازديد: 117 - نظر (0)
ظریف: تحریم وزیر خارجه یعنی شکست گفتگو و دیپلماسی

داد خبر؛ دولت امریکا رسما می گوید اگر مردم ایران می‌خواهند نان بخورند باید سیاست خود را عوض کنند، این یعنی تروریسم اقتصادی.

ارسال شده 6 ماه پيش در تیتر2 ، بازديد: 126 - نظر (0)
بهزاد نبوی: انتخابات پرشور، مقاومت خردمندانه

داد خبر؛ به حاکمیت پیشنهاد مذاکره با آمریکا را نمی دهم؛ البته در شرایط کنونی اعتقاد به آن هم ندارم. بلکه برای چندمین بار در همین مصاحبه، ملتمسانه به تصمیم‌گیران پیشنهاد می‌کنم اروپا را به دنباله‌روی از آمریکا وادار نکنند.

ارسال شده 6 ماه پيش در تیتر2 ، بازديد: 157 - نظر (0)
۱۲رویداد مهم سیاسی سال ۹۷

دات نیوز؛ سال ۱۳۹۷ هم با فراز و نشیب‌هایش به پایان می‌رسد، سالی که با خروج یک‌جانبه آمریکا از برجام آغاز شد و با استعفای نافرجام محمد جواد ظریف پایان خواهد یافت.

ارسال شده 10 ماه پيش در تیتر2 ، بازديد: 317 - نظر (0)
صفحات: 1 | 2 | 3 | ... | 13 | 14 | 15

جدیدترین اخبار

اخبار ورزشی

ایران و جهان